Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Túl sokan vagyunk mi emberek?

Bandi6891 kérdése:

Túl sokan vagyunk mi emberek?

Figyelt kérdés

Néha elgondolkodok hogy túlságosan háttérbe szorult az élet szelektáló tulajdonsága mert az ember egyre inkább azon van hogy a fajunk gyarapodjon,minél többen minél tovább életben legyenek.Életben maradnak azok akik természetes körülmények között el kellene hogy pusztuljanak,sőt ami még rosszabb a betegagyúak,lelketlen érzelem nélküli emberek pedig érvényesülni tudnak,ráerőltetve a többségre a beteg világukat így belesüppesztve a világot egy olyan mocsárba ami csak eltemeti őt és végez vele.Ha példának veszünk egy primitívebb

emberi közösséget ahol egészséges gyerek születik,azonban

hosszú évek elteltével bújik csak ki egy romboló tulajdonsága(mit tudom én:élvezi titokban a nőket bántalmazni),majd erre rájön a közösség és kiveti magából,belekényszerítve őt a magányos életre ahol szerencsére el fog pusztulni,a probléma megoldva.Itt nálunk inkább csak eltolják időben a gond újra felbukkanását.Az én gondolatom már tinikoromban megszületett ezzel kapcsolatban:Aki génjeiben hordozza a hibás viselkedésre alkalmasságot azt nem lehet alapjaiban kijavítani ha a felszínt kis ideig 'tisztára törölgetjük',a büntetés után azt mondván készen áll ez az ember hogy újra embertársai közé menjen és normális életet éljen.Elég megbánást tanúsítani,bocsánatot kérni,tenni néhány jó cselekedetet ami mások javára válik,tehát látszólagosan megjavult emberünk,csak az a bibi hogy soha nem fog megjavulni az ami hibásan jött létre eleve,bármikor felütheti a fejét annak a veszélye hogy újra hibás cselekvésre készteti az embert a 'program' amit kezdésnek megkapott.


2015. jan. 11. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
ekkor a probléma az lenne, ohgy ki lenne az a hatalmas úr, aki eldönti, hogy ki az aki "hibás", a genetika még nem áll ilyen szinten...
2015. jan. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek elsővel.

Nézd mondjuk meg a politikusokat:

Az emberekkel nem törődnek, utcán megfagyhat a hajléktalan, a kórházban olyan körülmények lehetnek mint amik világháborúban voltak, az sem érdekli őket, ha éhen halnak az emberek. Mégis ők a vezető réteg, hiába ér sokkal többet pl egy orvos munkája.

Én azokat utálom jobban, akik annyira gyengék, hogy hagyják magukon élősködni a "betegagyúakat". Az érzelmek pedig gyengévé tesznek. Én úgy vettem észre, hogy a lelketlen, érzelem nélküli emberek okosabbak, méghozzá pont azért mert az agyukra hallgatnak és nem a szívükre.

Az viszont aki szeret nőket bántalmazni, embert ölni vagy hasonló tényleg beteg ember, soha nem lesz normális. De ma már ezeknek is bőven vannak jogaik a liberalizmusnak köszönhetően.

Nincs normális irányítás. Vagy katonás szigor van, vagy mindenki azt tesz amit akar. Mértéket nem tud tartani a kormány, nem is célja.

Pl ott van Hitler. Megtisztította volna a génállományt, nem volt se éhínség se bűnözés Németországba. Csak ezt rengeteg ember élete árán. Most senki élete nem kerül veszélybe, de ha nem vesznek fel egy munkahelyre, nem bírod a családi pótlékból és havi 30,000ft-os közmunkából fenntartani a háztartásod, utcára kerülsz. Vagy egy kisebbség leszúr az utcán, alig kap pár hónap börtönt.

2015. jan. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A többség döntene,az adott egyén környezetében élők.Az életet pedig hagynánk dolgozni,nem mentenénk meg aki születéskor haldoklik.Mindenki érdeke volna hogy a legjobbak maradjanak közöttünk.(És még sem!)
2015. jan. 11. 11:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Ebben csak az a kérdés, hogy hol húzd meg a mércét! Ha néhány ember szemében csaló vagy, a többi még isteníthet!

Ki legyen az, aki felesleges erre a világra, és ki legyen aki megérdemli az életet?

2015. jan. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igazad van kérdező, én is így érzem. De az hagyján... ennek köszönhetően az emberiség 200 éven belül valószínűleg ki fog pusztulni, ha ezt a trendet folytatjuk.


1: Mesterséges intelligencia?

2015. jan. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Keresd meg a Jehovákat! Ők még azon a szinten élnek mint Te
2015. jan. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért nem csak a genetika a mérvadó, a gyerekkor, a család és a környezet legalább annyira számít hogy felnőttként hogyan viselkedik/él majd valaki.
2015. jan. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!