Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit féltik sokan a házuk/telkü...

Mit féltik sokan a házuk/telkül előtti részt? Oda parkolni nem engedik másnak! Betegek ezek az emberek?

Figyelt kérdés

Utca=KÖZterület?


A szomszédom becsöngetett hozzám, hogy valaki eléjük parkolt(nem, nem a bejárati, és nem is a garázskapu elé) hanem csak a kerítés elé! És kérdezte, hogy nem-e valaki tőlem. Mondtam, hogy nem, de kérdezze meg a szembe lévő szomszédot.

És az ablakból figyeltem, hogy becsönget, kijönnek, elparkolnak onnan, és egyből odaállt! De úgy, hogy senki még csak egy motorral se tudjon beállni oda!


Én röhögve néztem az ablakból az eseményeket.


Mit fétik ennyire az emberek az UTCÁT? az utca, az mindenkié, tehát senkié! Nem a kapuba állnak meg, nem akadályozzák az autóval, gyalogos ki-be forgalmadat a házra, akkor minek kell ilyeneket művelni?



2014. jan. 22. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Hadd álljon már a SAJÁT háza elé. Neked sincs jobb dolgod, mint ilyenekkel törődni? A telek előtti részt is valszeg ő tartja rendben, ő járkál ott, ő parkol oda, én se szeretném, hogyha idegenek parkolnának le a HÁZAM elé, főleg ha van máshol is hely. Mi van, ha máskor ő vár valakit és az meg nem bír odaállni valami vadidegentől? ilyen gondolom eszedbe se jut, de fröcsögni jól esik.
2014. jan. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretek a kerítésem elé állni. Ültettem ugyani 4 hársfát a kerítés elé és ott mindig hűvös van. Sőt kivágni sem engedtem, pedig ki akarták vágni. Én is morgok nyáron, amikor látom hogy a forró napon kell hagynom az autót, mert mások beálltak a hűvösbe.
2014. jan. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen itt 2 dolog van: az egyik, hogy mindenki szeretné, ha saját autójával a saját kerítése mellé álljon ill. ha vár valakit, az tudjon odaállni; másodszor, azt a területet neki kötelessége rendben tartani, tehát joggal nem szeretné ha mások összesaraznák. Persze sajnos az is baj, hogy szabad parkolók szinte sehol nincsenek kialakítva.
2014. jan. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én se örülnék, ha valaki a saját házam előtt állna, hadd álljak már énmagam a saját házam előtt!
2014. jan. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az utca mindenkié, de leginkább azé aki előtt van, mindenkinek kötelessége lenne rendbe tartani a maga előtti részt. És általában az parkol elénk, aki hozzánk jött. Szerintem ez egy kertes házas környezetben még valahol az emberek mentális világához. Meg talán kicsit zavaró is ha valaki célirányosan ott mászkál az én kertem előtt, benézhet, látja mit csinálok, nem csak elmegy az utcán.


Az meg mondjuk már a te szegénységi bizonyítványod, hogy nincs jobb dolgod mint az ablakból a szomszédokat bámulni :D

2014. jan. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%
Talán az sem utolsó szempont, hogy a ház tulajdonosa rálát az ablakából az autójára. (Ha már garázs nincs.)
2014. jan. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!