Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen deviáns hóbortjaitok...

Milyen deviáns hóbortjaitok vannak, amit mások furcsállanak, de te nem érted miért?

Figyelt kérdés
pl. az enyém, hogy néha szeretek elvonulni a civilizációtól egy sötét elhagyatott helyre, távol a zajtól és a fény(szennyezéstől). egy kietlen temetőbe, vagy egy erdőbe az éjszaka közepén. rendkívül megnyugtató, jó pillanatok az életben.

2015. jan. 12. 14:46
 1/6 A kérdező kommentje:
*..., de ti nem értitek miért?
2015. jan. 12. 14:48
 2/6 anonim ***** válasza:

Veszek Cd-ket, mások szerint pénzkidobás.


Szakirodalmat is tudok úgy olvasni, mintha regény lenne, akár nyaralás közben. (Sosem értettem, hogy függ össze a nyár az olvasmányokkal.)

2015. jan. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Minden. F. sznak jöttem ide a Föld bolygóra. Teljesen idegen!

Egyébként meg laktam is már erdőben, egyedül. Ott jobb is. Inkább egy medve, mint 7 milliárd izom agy.

2015. jan. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek egyedül járkálni a városban, órákig lézengek céltalanul, élvezem, hogy semmi dolgom. Figyelem az embereket, néha hangosan röhögök rajtuk. Beszélek a macskámhoz. Nem csak gügyögök neki, hanem komoly(bár elég egyoldalú) beszélgetéseket folytatok vele. A cukrot soha nem a kávéba rakom, hanem a fogaim közé veszem, és azon keresztül kortyolom a kávét. Egyedül beülök kocsmákba, és mindenféle asszociációs és nyelvi játékokat játszom(mindig van nálam toll és füzet). Nem szeretek egy helyben állva telefonálni, zárt térben is mindig köröket írok le közben. Hirtelen ennyi jutott eszembe, de vannak még mások is.
2015. jan. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Képes vagyok órákig mozdulatlanul ülni és bámulni a semmibe. Nem hallgatok zenét, nem csinálok semmit. Max tekergetem a hajam.
2015. jan. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Senkit nem akarok bántani, de szerintem ezek nagyrészt oylasmik, amiket mindenki csinál, csak mindenki különlegesnek hiszi, ezért senki nem mondja el. :)
2015. jan. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!