Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet kezelni egy...

Hogyan lehet kezelni egy érzelmeit nehezen kimutatò/kimondò embert? Van ilyen a környezetedben?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmről van szò. Nagyon nehéz,hogy sok dolgot nem mond,nem mutat ki,sokszor bánt,pedig tudom,hogy nem kéne.
2015. jan. 12. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sok idő kell, hogy bízzon benned, hogy tudja, hogy nem árulod el a titkait és akkor tudod majd kezelni.
2015. jan. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Minden titkát elmondja. Számìt és hallgat rám. De az érzelmeit nem tudja kimutatni és még sosem mondott semmi olyat ami a barátságunkkal kapcsolatos pedig tudom hogy szeret.
2015. jan. 12. 20:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy amikor bánt téged, akkor nincs annak tudatában, hogy neked fáj. Ezt tapasztalatból mondom, ugyanis kb olyan lány vagyok mint a barátnőd, és néha (sokszor) picit durva vicceket mondok a barátnőmnek, ami tulajdonképpen nekem egyeltalán nem fájna, de ha nem látnám olyankor az arcát, akkor észre se venném, hogy ez neki rosszul esett. Bár én eléggé köcsög tudok lenni (anélkül, hogy észrevenném), de már régóta közeli barátok vagyunk, ezért elnézi nekem. :D Én meg próbálok (hááát, igen ritkán) figyelni, hogy ne mondjak tényleg sértő dolgot. Ami az érzéketlenséget illeti, nos, azt is elfogadta. Többé-kevésbé. Néha felháborodik rajta, de túl teszi magát a dolgon. Nah jó, igazából nem értem mi bajod a barátnőddel. Fogadd el úgy, ahogy van, viszont ha megbánt, akkor ezt tudasd vele, és kérd meg, hogy legközelebb próbálja visszafogni magát. Ha nem megy neki, vagy nem tetszik neki az ötleted, akkor szerintem nem is igazán vagytok jóban...Vagy csak nehezen vallja be, hogy szeret téged, ezért esik nehezére kedvesebben viselkedni....oké, gőzöm sincs, de azért elküldöm a választ, hátha segítettem. xD
2015. jan. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na jò,hozok pár példát,hogy érthetò legyen:


Volt,hogy azt mondtam neki,hogy olyan jò,hogy barátnők vagyunk. Erre csak mosolygott.

Volt,hogy azt mondtam neki,hogy jò,hogy vagy,erre egy jelet küldött: :*

Ha esetleg valami olyan helyzet volt,hogy azt mondtam neki,hogy szeretem zavarba jött vagy terelt valamire.


Viszont tényleg nem bàmt soha és számìt rám,rengeteg időt töltünk együtt.

2015. jan. 12. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!