Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem tudja kimutatni az...

Miért nem tudja kimutatni az érzéseit, szeretetét felém?

Figyelt kérdés
Olyan közel állunk egymáshoz, tudom hogy szeret nagyon, de nem mutatja ki. Sem szavakkal, sem fizikailag. Törődik velem, figyel rám, sok időt töltünk együtt, de magától mégsem ölel meg, nem mutat ki semmilyen belső érzést, mintha nem akarna megnyílni, pedig tudom, hogy ott van benne minden érzelem. Hogy hozzam felszínre?

2014. szept. 19. 01:16
 1/3 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok.:') Egyszerűen nem szeretjük ezt a csok csöpögős dolgot.. Illetve, ha nem akarja példának okáért hogy megöleljen, akkor ne erőltesd rá!
2014. szept. 19. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nekem is volt egy lany ismerosom... vonzalom fizikalilag es lelkileg is megvolt. de nalunk nagy volt a korkulonbseg es ezt o amolyan "bunnek" fogta fel... mindig eltaszitott magatol, de en nem hagytam annyiban... probaltam vele megertetni h a szerelem az szerelem... egy evig huzta az agyam... holnap leszunk 3honaposak.:)
2014. szept. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
én ezt barátnős témába tettem, nem szerelembe:) a legjobb barátnőmnél érzem h nem mutatja ki, és nekem rosszul esik
2014. szept. 21. 01:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!