Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak? Beszéljek...

Mit csináljak? Beszéljek vele? Vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

A vonaton már többször is láttam egy lányt. Elég szép, korombeli. :) Ma nem volt hely és megkérdeztem, hogy leülhetek-e vele szemben. Tök kedves volt, például amikor elkezdtem enni jó étvágyat kívánt. Amikor leszállt, akkor is elköszönt és további jó utat kívánt.

Elég félénk vagyok, nem mertem elkezdeni beszélgetni vele, amit már bánok :S

Facebook-on végül rátaláltam a lányra. De itt meg látom, hogy kapcsolatban xy-nal.

Most szerintetek mit tegyek? :/

Bejelöljem? Egy próbát megér? Ha bejelölöm, akkor mit mondjak neki, hogy hogy találtam meg!? Kérlek, segítsetek.

17/f



2014. dec. 13. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak simán közvetlen és kedves. Nyilván mindenkivel.

Nem valószínű, hogy ebből bármi lehet.

2014. dec. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak egy kedves lány,ennyi.Elsőnek igaza van valószínűleg mindenkivel ilyen,hagyd a francba.
2014. dec. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
jelold be es mondd hogy te vagy a vonatos srac, ennyi
2014. dec. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Várom mások véleményét is! ;)

2014. dec. 13. 15:13
 5/6 Kisboltos ***** válasza:

Ne, ne jelöld be.

Azt kell, hogy mondjam ebből kapcsolat nem lesz, legalábbis nem a közeljövőben. Ha szimpatikus, és jó lenne beszélgetni valakivel a vonaton, akkor kezdeményez úgy, mint egy barát. Ebből még bármi kisülhet. De egy jó beszélgetőpartner sosem rossz.

2014. dec. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végülis nem bánnám azt se, ha csak barát lenne.
2014. dec. 13. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!