Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy srác akivel ma találko...

Van egy srác akivel ma találkoztam először + a barátnőim. Mivel ugyanarra lakunk, ezért együtt mentünk haza.14/L BŐVEBBEN LENT! Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Útközben megállapítottam, hogy nagyjából helyes, de nem tetszik és a stílusa is nagyon jó. Mikor sétáltunk haza, és emberekbe botlottunk, biztonságban éreztem magam mellette, és olyan érzésem volt, hogy mindenki azt hiszi, együtt vagyunk. Rögtön elkapott az érzés, hogy milyen jó lenne már egy barát, de foreveralone vagyok. Szóval hogy mégis tetszik nekem, csak bemesélem magamnak, hogy nem, vagy pedig csak vágyom már egy jó hosszú kapcsolatra?

2013. aug. 27. 23:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy kutyát.
2013. aug. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Majdnem vicces volt, csak így tovább! :)
2013. aug. 27. 23:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Komolyan mondtam... Azt írtad "foreveralone" vagy.
2013. aug. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%

Inkább lovat, az sokkal jobb! :-)

Amúgy meg szerintem csak ki szeretnéd már próbálni, h milyen egy palival együtt lenni. :))

18/L

2013. aug. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
utálom a lovakat:|
2013. aug. 28. 00:22
 6/10 anonim ***** válasza:
11%

Tapasztalatom szerint aki utálja őket, az fél is tőlük. Pedig a légynek sem tudnának ártani. Az h büdös meg megint nem válasz, mivel a lovaknak nincs rossz illatunk (sőt én szeretem is ezt az illatot)...... csak a trágyájuknak.:)

Na de mind1 nem azért vagyunk itt, h a lovakról beszélgessünk :)

"No jó megoldást :DDDD"

2013. aug. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Szerintem először haverkodj vele össze jobban, ismerd meg, külsőre és stílusra ne ítélj! Még ha jó emberismerő vagy, sem tudod meg hogy milyen, egy hazamenetel után:)

Ha meg magad sem tudod hogy tetszik e vagy sem, akkor annyira nem lehet komoly a dolog hiszen ezt általában lehet érezni.

Adj neki esélyt, teremts lehetőséget az újbóli találkozásra! :)

Szurkolok neked:)))

Egy segítőkész tini xxx

2013. aug. 28. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem szeretnék vele összejönni. csak a küldőjét megállapítottam. talán baj?! mintha mindenki más nem ezt csinálná. na mindegy. tegnap ahogy beszélgettem vele, olyan volt, mintha már vagy 100 éve ismerném és a legjobb barátom lenne. valamiért más mint a többi fiú.
2013. aug. 28. 07:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, ezt beleszuggerálod magadba, még nem ismered annyira, hogy messzemenő következtetéseket levonhass.
2013. aug. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mmmmm de finom is a lópörkölt! Köszönöm 80%-os, hogy eszembe juttattad :)
2013. aug. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!