Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a teendő ha valaki órákig...

Mi a teendő ha valaki órákig mondja a magáét és amikor látja, hogy próbálnál szóhozjutni, csak jobban felemeli a hangját?

Figyelt kérdés
Mit kell ilyenkor tenni, hogy a másik észrevegye magát? Annyira idegesítő ahogy ráerőltetik magukat a világra. Nem érdekli őket semmi más, csak hogy ők beszélhessenek. Sajnos a családban is van egy ilyen ember és az egyetemi csoportomban is. Utóbbit az sem zavarja, hogy a tanár beszélne, még neki áll feljebb és annál hangosabban mondja a hülyeségeit.

2015. jan. 17. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Otthagyni a francba. Úgysem veszi észre, hogy nem ácsorog mellette senki, egyedül is mondja tovább.
2015. jan. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem csak, hogy szívem szerint ténleg ott hagynám őket a francba, de már ahogy kinyitják a szájukat - futva menekülnék. De ugye ezt nem tehetem meg. Lassan kezdem azt hinni, az a megoldás ha az ember torka-szakadtából túlordítja őket.(vagy megveri)
2015. jan. 17. 22:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Odébb mész. Néha én is nehezen tudok elszakadni egy ilyen szituációban, kinyitom az ajtót és elmegyek. Vagy finoman lerázod: közbeszólsz, hogy bocsi, most mennem kell. Családi körben nincs sértődés belőle. A suliban lehet, hogy lenne belőle (így észre veszi magát. Ha intelligens, akkor egy idő után nem fog veled foglalkozni és keres mást, akinek beszélhet. Ha nem az, akkor sem fog egy idő után veled foglalkozni, de mindenkinek ki fog beszélni.)
2015. jan. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Látványosan ránézel az órádra. Megfogod a vállát:

"Bocsi, de mennem kell".

2015. jan. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez még pszichés betegség is lehet, én legalábbis ismerek ilyenről a családban. Baromi nehéz, mert egy orvos csak azt tudja kezelni, amit lát, és ha ott, előtte a beteg másképp viselkedik, akkor nem sokat tud tenni. A betegjog meg nem segít, és úgy egyáltalán kis hazánk helyzete sem, hiszen ha valakiről nyilvánvalóvá válik, azt megbélyegzik, elveszítheti a munkáját, ha épp van neki... És akkor a kedves család hozzon jó döntést. Vagy ezt kockáztatják, vagy azt, hogy ők mennek tönkre a betegség miatti állapotok következtében.
2015. jan. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

sima kontroll elvételt kell alkalmazni.

elkezded te is mondani a magadét,egy ideig el fogtok beszélni egymás mellett,aztán a gyengébb lelkű megtörik és alárendeli magát az erősebbnek.

amúgy meg alapból gyengeség ha hagyod magad ilyen szinten ledominálni,hogy órákig tartó energiavámpírkodás után jönnél elő egy gyenge kis próbálkozással.

emlékszem még fiatal 15 éves koromban nálunk is volt egy ilyen ismerős családban a konyhában beszélgettek heti 1x,vagy inkább üvöltött,mert nála az volt az alaphang és egyfolytában.

egyszer meguntam kimentem és felszólítottam a távozásra.

többet nem jött.

muterom csak hallgatott,aztán annyit mondott-nah végre már.


aztán van még a kizökkentős módszer.

mondja mondja a magáét nem veszi észre magát.

én meg mintegy mellékesen elővettem a késem és megkérdeztem mit szól hozzá,mert nekem nagyon tetszik,olyan jó a fogása.

néma kuss,meredt nézés.

tessék fogd meg!habozva nyúlna érte-csak vicceltem,nem adom ki a kezemből haha.-szóval arról van szó...-és már nálad is van a beszélgetés irányítása.

2015. jan. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azért írtam, hogy: "órákig", mert nekem olyan hosszú időnek tűnik. Szóval ez csak azt jelzi, hogy sokat beszélnek.

Amúgy köszönöm az eddigi válaszokat is, de írjatok még, várom a többit is. :)

2015. jan. 18. 11:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Finoman közlöd vele, hogy bunkó. Okosan érvelsz, elmondod neki, hogy vegye észre magát! Nem kell köríteni, mondd meg neki, hogy mit gondolsz. Velem is történik ilyen és én megmondom a magamét, persze csak udvariasan. Mert ugye udvariasan is el lehet valakit küldeni a k*va anyjába... Én olyan ember vagyok aki mindig mindenkinek meg mondja amit gondol róla, nekem ami a szívemen az a számon!
2015. jan. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!