Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak olyan alkoholisták,...

Vannak olyan alkoholisták, akik állandóan ittasak? (legalábbis amikor nem alszanak)

Figyelt kérdés

2015. jan. 18. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Ha állandóan "ittasak" akkor alvásközben is nem? Vagy akkor elpárolog a vérükből? Biztos vannak. Mindenki azt csinál az életével amit akar, ha másoknak nem ért vele.
2015. jan. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen voltam huszonéves koromban kb.3-4 évig.

Sajnos anno nagyon elkezdtem inni,majd tényleg minden nap reggel azonnal piával kezdtem,és folyamatosan szinten tartottam magam.Reggelre,mikor kezdett kimenni belőlem az alkohol,idegesen,remegve keltem,és mentem a hűtőhöz.

Olyan is volt sokszor,hogy az első adagot kihánytam,és utána ittam a következőt.

Érdekes,hogy be nem rúgtam,rendesen dolgoztam,otthon volt műhelyem,csak mindig kellett egy kicsit innom.

Ha el kellett mennem valahová messzebbre,mindig vittem magammal vodka-narancsot.

Aztán a végén besárgultam májgyulladás miatt,kórházba kerültem.Nagyon rosszak voltak az elvonási tünetek.

De szépen abbamaradt az egész piálás.

Azóta eltelt 15-20 év,nagyon jól vagyok,néhanapján megiszom egy két sört,kb.havonta,de semmi több.Sokat vezetek,és a munkám sem engedi,illetve vígan elvagyok nélküle.


Egyébként persze vannak olyan alkoholisták,amikor alszanak,lehet,hogy pont a piától dűltek ki.

2015. jan. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, 2-es!
2015. jan. 18. 18:10
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Azóta eltelt 15-20 év,nagyon jól vagyok,"

15-20 év? Nem tudod, pontosan? Én 23 éve hagytam abba, de nemcsak az évet, még a napját is tudom!

2015. jan. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.

Nem tudom pontosan,mert nem úgy hagytam abba,hogy úristen én többet soha nem iszom alkoholos italt.

Válás után más lett az életvitelem,más munka,más lakhely,és a fiamat is nekem ítélte a bíróság,ezért szépen elmaradt ez az ivászatos dolog magától.

Néha iszom ma is,de ha megszűnne az egész világon a pia,meglennék nélküle,és boldogan élnék.

2015. jan. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!