Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért hordanak füldugót az...

Mért hordanak füldugót az emberek?

Figyelt kérdés

2015. jan. 19. 00:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Én sokszor csak azért, hogy ne zavarjanak.
2015. jan. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is szinte mindig hallgatok valamit, ha úton vagyok. Főleg azért, hogy ne unatkozzak annyira, de ha valaki odajön hozzám, akkor kiveszem, nem gond.


Legtöbben gondolom az unalom elkerülése miatt és hogy ne zavarják őket.

2015. jan. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hogy ne menjen tele a fülem vízzel.
2015. jan. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert a munkához kell. A cnc elég hangos tud lenni
2015. jan. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
lol, füllhallgatónak olvastam.
2015. jan. 19. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát igen am elég idegesítő tud lenne, ha odamegyek valakihez beszélek hozzá de ő csak meg sem mukkan, egyáltalán nem is reagál..én is hordo de am emberek, ti kajak nem hallottatok még a füldugóról? :O nagyokosok... [link] nem feltétlen pont erre gondoltam de hasonló, van tanulás céljából is árusítanak..
2015. jan. 20. 11:50
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem sajnos csak pár éve jutott eszembe,hogy létezik olyan,és használnom kellene :S nélküle rémálom az élet számomra

minden kis zajra felkelek,úgyhogy amíg suliba jártam,alig aludtam valamit,de most már tudok,hála a füldugónak(mint valami reklám xDD)


de amúgy napközben sokszor nem tudtam tanulni,mert sok zaj vett körül,utólag visszagondolva,SOKKAL jobban tanultam volna,hogyha füldugót használtam volna,tudtam volna koncentrálni végre.meg ha olyannal laksz együtt valamiért kényszer helyzet miatt,akit utálsz hallgatni,akkor beteszed a füldugót és legalább megkíméled az idegrendszeredet,és nem leszel idegbeteg miatta/miattuk.meg hát bizonyos munkákhoz kell a füldugó.

2017. máj. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
vagy ha van valami hobbid,pl.rajz,festés,írás,akkor is jól jön a nyugalom és koncentráció érdekében
2017. máj. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én azért hordok hogy ne jöjjön oda hozzám senki és ne zavarjanak.
2018. jan. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!