Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az utcai trógerek minek...

Az utcai trógerek minek hordanak kapucnit? És egyik se húzza fel rendesen a fejére! Nyáron is! Minek nekik?

Figyelt kérdés

Vannak akik így hordják a kapucnit:

[link]


És szeretnek az utcán bandázni, a padra felrakni a lábukat, és nagyon nagy a szájuk, oda is szólnak valakinek, de szigorúan, ha 2-3 "spanja" is jelen van!


1-2 már beszólt nekem! Mindnek ott volt "ily módon" a fején a kapucni! Volt, hogy sütött a nap, pólóban voltak mások, +20 fok, de a fején volt így a kapucni!


Minek nekik az? Azt hiszik, így majd "megússzák" a verést akinek oda szólnak?(nem tőlem fognak kapni, majd valami izmosabb embertől, aki bal lábbal kelt fel aznap)

Ha már kapucnit hordanak, miért nem húzzák fel rendesen a fejükre? Hogy takarja azt a hatalmas arcukat?



2014. febr. 28. 17:29
 1/7 anonim válasza:
76%
Mert trógerek. és azt hiszik,hogy ők a kabbefaszomok!
2014. febr. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

1. Mert ez a stílus jön be nekik.

2. Véd a nap ellen.

3. Így a frizura is látható marad.

4. Csakúgy.


De egyébként ki vagy te, hogy ítélkezel felettük és mit zavar téged, hogy ők mit hordanak? Attól még, hogy egy-két ember beszólt neked, még nem lesz minden "kapucnis" olyan.

2014. febr. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Nekem van 3 komolyabb jóval 15ezer ft feletti felsőm, és egyáltalán nem mutatom magam ilyennek, a kapucnit pedig sose használom, de úgy vagyok vele hogy öltöztet.

Vannak ilyen kötekedős késelős néger utcai kölykök franciaországban is, amikor ott voltam szórakoztak a rugós késsel meg tökmagoztak, tréning ruhában volt mindegyik meg sportcipőben.


Egyébként az ilyen keménykedős emberek a leg csicskábbak általában, és azért csinálják hogy az önbizalmukat növeljék

2014. febr. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az egyetemen tanultam, hogy a kapucni maga ezt a stilust kepviseli naluk. minden szubkulturanak megvan a maga stilusa es mindig is megvolt de ugye az oltozkodes mindig valtozik...
2014. márc. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Firedoom ***** válasza:
100%

En is hordok kapucnit, megsem tartom magam bunkonak :D

De reszemrol kiindulva azert hordom mert fenyerzekeny a szemem, a napszemuveg meg ki van love a sima szemuvegem miatt :D

Nem azert hord valaki kapucnit, hogy bunko legyen es nem attol lesz bunko mert kapucnit hord.

2014. ápr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 krisz vok csááá válasza:
100%
En azer hordom felig a kapucnit h ne fagyon le a fejem es a serom se b..odjon el
2016. jan. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én fülem könnyen gyullad be, de a sapka túl meleg és a kapunci ezért tökéletes ősszel és tavasszal :D nyáron nem hordok kapuncit(általában)

Télen pedig rendes sapka

2022. júl. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!