Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elképzelhető, hogy a nők...

Elképzelhető, hogy a nők azért hordanak szoknyát (akár tudat alatt is), hogy felhívják magukra a férfiak figyelmét?

Figyelt kérdés

Én férfiként nem nagyon szeretem nőkön a szoknyát.. Illetve, azokon a nőkön nem, akikről tudom, hogy van barátjuk, vagy férjük. Szerintem, aki párkapcsolatban él, az ne akarja más férfiak figyelmét magára vonni.

A férfiaknak ösztönösen beindul a fantáziája egy kivillantott combtól és már gondolatban el is kezdik vetkőztetni a lányt/nőt. Aki meg igazán szereti a párját, annak nincs szüksége más férfiak elismerésére.. Szerintem..



2014. ápr. 14. 20:57
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
86%
Persze! Akinek van valakije az főljön be a nadrágba nyáron! logikus! Te nagyon gonosz vagy férfiként kérdező!
2014. ápr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
39%
Ja, és föl kéne téged tarkózni!
2014. ápr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
93%

Elég ostoba felfogásod van férfi létedre.

A nők 90% azért hord szoknyát mert tetszik neki, kényelmes viselet. A 10% meg hódításra, de azoknak szinte a seggük is kint van.

Azt, hogy valakinek van párja, férje miért ne hordhatna szoknyát?? Csinos akar lenni a párjának, férjének, és nem vadidegeneknek.

2014. ápr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
77%
Virtuálisan megmondom, hogy ez egy idióta!
2014. ápr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
82%
Jajj... komolyan ennyire tartod az emberiséget? A nők csak mutogatni akarják magukat, a férfiak meg már egy kivillantott combtól rágerjednek minden nőre... remélem nem jársz strandra, az maga lehet a fertő.
2014. ápr. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ha megházasodik egy nő, overálba járjon! Te meg csorgathatod a nyáladat a szoknyásokra :D
2014. ápr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
51%
Igen, azért hordunk szoknyát, hogy ne kelljen levenni a nadrágot. :)
2014. ápr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:

És, titeket nem zavarnak a vetkőztető tekintetek a buszon, vagy a metrón, vagy a villamoson? Vagy, esetleg jólesik? Talán élvezitek? Őszinte, nem elfogult választ várok!


Amelyik azt írta, hogy overálba járjon, az az idióta.. Csak ez a két véglet van? Nadrág nem létezik?

2014. ápr. 14. 21:11
 9/47 anonim ***** válasza:
44%

én pl nagyon szeretek miniszoknyában lenni főleg nyáron.

bugyit se mindig hordok, mert így kényelmes.

néha szeretem a férfiak agyát is húzni, kicsit jobban kivillantom a combjaim pl, hadd nézzenek, mást úgy sem tud csinálni.

2014. ápr. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim válasza:
40%

Biztos akadnak olyan nők akik ezért teszik,amit te is írsz!

De tény,hogy nyáron érdekes lenne nadrágban flangálva látni őket..van aki így tesz,de azok vagy azért teszik,mert szégyenlik a lábukat,az alakjukat,vagy mert egyszerűen jobban szeretik a nadrágot.A nők egyik célja,hogy felhívják a figyelmet önmagukra..férjezett,barátja van,mindegy.Ezen nincs mit vitatni..jól esik nekik ha nézik őket,és ha másoknak is tetszenek.Bókra,elismerő pillantásra éhesek,ha párkapcsolatban élnek,ha nem. Ha nem is várják el idegen férfiaktól,de azért jól esik nekik.(nagy részüknek)

2014. ápr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!