Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A különböző motivációs videók,...

A különböző motivációs videók, idézetek azt sugallják, tegyél meg mindent a célod érdekében és előbb-utóbb eléred. De mi van akkor, ha az ember mindent megtesz, viszont rajta kívülálló okok miatt még csak lehetőséget kap, hogy bizonyítson?

Figyelt kérdés
2015. jan. 19. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Hallod az ilyen motivációs dolgok mind kamuk, amiket a bizakodóknak adnak el. Valaki képes rá, valaki nem. Azt hogy "mnidenki képes rá" el ne hidd, mert nem igaz, egyszerűen akiknek nem megy azokról nem hallasz, mert róluk nem mesélnek.
2015. jan. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a szívás. Gondolom az élet ezt akarja. Én mérnök akartam lenni. Rengeteget jártam matek tanárhoz már közép suliba meg fősulin is. De 2 elpazarolt év után bele kellett törödnöm, hogy soha nem leszek mérnök ha megszakadok is. Szóval mindent megtettem de nincs meg bennem ez a tehetség. Most elkezdtem egy másik sulit. Minta tanterv szerint haladok és már féltávnál tartok. Szóval szerintem ha valami nem megy és mindent meg tettél akkor érdemes keresni valami más célt.
2015. jan. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%
a motivációs filmek nem kamuk Csak nem teszel meg mindent annak érdekébeb hogy sikerüljön.Mindig van kifogás.Láthattok a híradóban féllábú focistákat,futókat,kosárlabdázókat.Nos,az 1-es azt írta valakinek sikerül valakinek nem.Nekik sikerült,pedig csak úgy nem ment volna.Ezek az emberek a belüket is kidolgozták.Éjjel-nappal dolgiztak.2-es te mennyit tettép meg annak érdekében hogy mérnök legyél?A motiváció bennünk van emberek.Ezek a filmek felébresztik a bennünk élő győzelmi ösztönt.Nekem is van álom,rendőr akarok lenni.Egész nap sportolok,a felülést és a fekvőtámaszt tudod mikor kezdem el számolni?Mikor már nem birom.Akkir kezdek 1-től számolni
2015. ápr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!