Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pszichopata lennék?

Pszichopata lennék?

Figyelt kérdés

Sziasztok, sokszor agyaltam rajta hogy, kicsit pszichopata vonásaim vannak, viselkedés, manipuláció stb.

Utána olvastam a dolognak és akármit olvastam minden igaz volt rám. Manipulatív vagyok, képes vagyok érzelmeket úgy elszínészkedni hogy mások azt hiszik hogy tényleg azt érzem, pedig nagyon nem, nagyra vágyó vagyok, azt teszem amit akarok és akkor amikor akarom.

Igazából, hogy őszinte legyek ez nem zavar engem, hogy esetleg pszichopata vagyok, csak kíváncsi vagyok hogy, ebből mi sülhet ki? Kérek mindenkit hogy komolyan írjon véleményt ne ilyen unalmas elcsépelt oltásokat. Köszönöm :)



2015. jan. 19. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
szokták mondani neked? nekem szokták, van aki fél tőlem és igazából megértem, egyszer egy részben pszichológiával foglalkozó tanárnőtől hallottam, szóval az még a jobbik eset, ha csak te gondolod azt magadról :D amúgy meg lehet, hogy csak ilyen a személyiséged :)
2015. jan. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján a legtöbb kamasz pszichopata lenne..
2015. jan. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne mindig legyél őszinte és ne mindig legyél manipulatív mert senki se fog megbízni benned és egyedül maradsz.
2015. jan. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen, ezekről a tulajdonságokról le kéne szoknod, viszont azért, mert a pontok igazak lehetnek rá (vagy csak bemeséled magadnak, hogy igazak) nem feltétlenül leszel az, mert annak a mértéke sem elhanyagolható.

Bár manapság az öndiagnosztika korszakát éljük, undorító.

2015. jan. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
TUdom hogy sokan félnek tőlem, de azt nem értem miért, mert nem sugárzok olyat amitől félniük kéne, és a manipulációt ők sosem veszik észre, megbízik bennem mindenki, eddig nem tettem olyat ami károsítaná őket, csak apró dolgok voltak, ami vicces. És nem vagyok kamasz. 21 éves vagyok.
2015. jan. 19. 21:49
 6/10 A kérdező kommentje:
ja és, éssel nem kezdünk mondatot, elnézést kérek.
2015. jan. 19. 21:50
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
Ez szociopata drága. A pszichopata az, akinek eldurran az agya, és feldarabolja a fél családot. A szociopata a csendes gyilkos. Üdv a klubban. Csak néhány embert engedek magamhoz közel, közegenként változik a személyiségem, belül mégis ugyanaz maradok. Már nem is tudnám leírni, hányféle embertípust vagyok képes képviselni amellett, hogy közben végig ugyanaz maradjak. Csak én, a sötét utas, és egy ember, aki mindennél fontosabb nekem. A játék a lényeg, és hogy élvezd minden pillanatát. Fél évig játszottam a jóbarátot, hogy aztán egy ponton lecsaphassak, és összezúzzam ellenfelem. Fejleszd a képességed, mert nem az őszinte és becsületes emberek fognak nevetni a végén, hanem te, aki jól játszol. Az alap énem azonban egy egyenes, becsületes, és tiszta ember, szóval én csak akkor csatlakozok a játékba, ha valami nagyon szükséges. És általában az, ezért megpróbálom minél tisztábban csinálni a dolgokat.
2015. jan. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jólvan,nagyon durva vagy "sorstárs",jót nevettem előző;D

Na most,sokak szerint a szociopátia és a pszichopátia egy és ugyanaz,mai nevén antiszociális személyiségzavar.

Mások elválasztják a kettőt és a szociopatákat kissé lobbanékonyabbnak,dühösebbnek jellemzik elméletileg a pszichopata születik a betegséggel és a szociopata beteggé lesz.

Hasonló a skizofréniához,egyes emberekbe születésüktől meg lehet a hajlam de ez nem azt jelenti hogy azzá is lesz,hanem közre játszik a korai gyermekkor,családi hatások,iskolai traumák és egyéb stresszhatások.

Kérdező,ebből inkább az jön le hogy te csak az akarsz lenni,aztán kitudja:D

2015. jan. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Teljesen rendben vagyok,lehet túl ragozzák a patákat. Lehet csak ilyen az életfelfogásom,rengeteg emberrel vagyok úgy hogy, de szét ütném a fejét darabokra mert idegesítőek. A legrosszabb mikor kérdezem hogy, mi az életcélja és azt válaszolja hogy, akarok egy kis házat békében élni az életet, nem értem a mai embereket, túl egyszerűek, és az élet erőszakolja rám azt hogy így viselkedjek, szánalmas.
2015. jan. 22. 22:15
 10/10 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel ha az vagyok, nem érdekel más mit gondol érted, ha valaki kiröhög hogy jaj te pszichopata vagy, vagy más degenerált, egyszerűen nem tud felizgatni, de ha az utamba áll direkt, elnyomom. Nem mondom azt hogy pszichopata akarok lenni mert nem is érdekel :D csak kíváncsi voltam, hogy a többiek szerint ez mi lehet. Viszont aki azt írta hogy változik a személyisége stb stb, belőle sokkal jobban sugárzik az intelligencia SZERINTEM, és ez furcsa.
2015. jan. 22. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!