Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szociopata, esetleg pszichopat...

Szociopata, esetleg pszichopata lennék?

Figyelt kérdés

Valamiért nem tudom elfogadni és nem is hiszem el hog ez vagyok de mégis a "tünetek" ugyanazok.


- érzéketlenség

- magány vágy (mindenkit ellökok magamtól)

- senkinek se nézem az érdekeit , csak kihasználom őket.

- nem érzek senki iránt igazi szeretetet, szerelmet.


Tudom, lehet hogy szörnyű ember vagyok de nem tudok ezen változtatni. Megjátszani egyszerű lenne de nem megy.


Nem értem hogy akkor most mi is a bajom. Vélemények érdekelnének !


Előre is köszönöm a válaszokat!


2014. márc. 19. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A tünetek egyáltalán nem azok, ne is keresgélj mindenféle orvosi könyvekben. A pszichopata nem tudja magáról, hogy érzéketlen, nem löki el az embereket, úgy érzi, hogy nézi mások érdekeit, úgy érzi, hogy igazi, őszinte érzelmeket érez (az már kérdés, hogy mások ezt hogyan látják utólag). Te egyszerűen csak így akarod magadra felhívni a figyelmet, mert magányosnak érzed magad. Majd elműlik.
2014. márc. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, csak túlságosan magad alatt vagy, hogy érdekeljen más. Van ilyen sajnos. De ha mégis szociopata vagy, erre rájössz és nem tetszik az ötlet, akkor tehetsz ellene. Rajtad múlik minden.
2014. márc. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Tiszteletem!


Az általad felsorolt dolgok nem feltétlenül jelentik azt, hogy szociopata vagy pszichopata lennél. Jóval komolyabb dolgoknál kezdődnek el megfogalmazódni ezek a kifejezések. Ettől függetlenül, ha gondolod beszélhetünk róla, mivel több dologtól is függhet, hogy úgy "érzel" ahogy. Ifjúságsegítő vagyok. Erre az e-mail címre írhatsz bármikor bármivel kapcsolatban: gondolatokegykoponyabol@gmail.com, igyekszem a legjobb tudásomnak megfelelően segíteni.


Tisztelettel: Kenyeres Dániel

2014. márc. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha zavar, hogy nem jössz ki az emberekkel, ha van egy kis lelkifurdalásod vagy hiányérzeted vagy magányos vagy, akkor nem vagy pszichopata.
2014. márc. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az utolso valaszolo leirta a lenyeget.Te azert irtal mert segitseget kersz.Azert kersz segitseget mert tudod/erzed hogy ez az eletmod nem helyes.Zavar ez az allapot, nem erzed jol magad.Akkor lenne gond ha jol erezned magad,termesztesnek tartanad ezt a viselkedest de te ki vagy tole.Tehat rendben van az ertekrended.:)

2014. márc. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is olyan vagyok, mint a kérdező.


"ha zavar, hogy nem jössz ki az emberekkel, ha van egy kis lelkifurdalásod vagy hiányérzeted vagy magányos vagy, akkor nem vagy pszichopata."


Erre pedig az én személyes válaszom: teljesen közömbös vagyok, bár néha úgy érzem megfulladok, és legszívesebben kidobnék mindenkit ebből a házból, és egyedül laknék, szóval valamit csak érzek, de kétlem, hogy pozitív érzéseim volnának.

2021. márc. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!