Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges hogy pszichopata...

Lehetséges hogy pszichopata lennék?

Figyelt kérdés
Mivel itt nem ismerek senkit, és gondolom vannak itt hozzám hasonlóak, ezért megkérdem. A helyzet az, hogy ki nem állhatom az embereket, személyes véleményem szerint idióták, nem értem miért bőgnek/vonyítanak valami kis dolgon, mintha például veszekedés van a családban (ha a szüleim veszekedtek anno, nem érdekelt bementem a szobámba és kész, engem ez nem akasztott ki, gyakran le is toltam anyámat, hogy miért kell ezen sírni..értelmetlen). A munkahelyemen szeretnek azt hiszem..vagyis ezt mutatják, de azért nem bíznék meg egyikben sem. A párkapcsolatom igazából arról szól, hogy vagyok és nyugodtan viselkedem, nem érdekel ha kiakad, hogy nem megyek a számítógép közelébe mikor ő azt úgy kívánja, nekem az a lényeg, hogy nekem jó legyen. Sokszor hazudok, vagy valamilyen módon kikerülöm a teljes igazságot. Egy időben volt valami érzés féleségem, de mára már az sincs. Egyébként szeretek írni, emberek megkínzásáról, a vérről. Szeretem a vért, különlegesnek tartom. A legtöbbször kivágom magam azok a dolgok alól amelyekben kiderülne néhány hazugságomról az igazság. Viccesnek találom az emberek szenvedését. Pszichológushoz be nem teszem a lábam, mielőtt valaki ajánlaná.

2015. jan. 3. 21:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
34%
Nem tudod a szó jelentését.
2015. jan. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hát vagy fél tucat személyiségzavar beugrott így elsőre, szóval ezt így nem lehet eldönteni.
2015. jan. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
45%

Jajj első. Pont azért kérdezte meg te nyominger, mert nem tudja.

Ha szeretsz hazudni mesterien manipulálsz másokat, szereted nézni és okozni az emberi szenvedést mindezt a legkisebb lelkiismeretfurdalás nélkül akkor vagy az. Szerintem te csak simán egy xar alak vagy kérdező. :S

2015. jan. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján esélyes lehet.
2015. jan. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy az vagyok, ki tudja, nem de? Csak azért kérdeztem meg, mert 1-2 emberke utalt rá, de szerintem nincs nagy baj velem, egyszerűen ez van, vagy beilleszkedek vagy nem a megfelelő helyen kötök ki. De akkor óvatosabb leszek. Normálisnak kell, hogy lássanak, különben bajba kerülök. Az a legjobb, hogy itt csak egy halom ismeretlen ember van.
2015. jan. 3. 21:18
 6/17 anonim ***** válasza:

Kedves harmadik!


Így kell kérdezni:


Mi lehet a bajom/problémám?


Nyilvánvaló, hogy azért választotta a pszichót, mert azt, hiszi, hogy az.

2015. jan. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

„…ki nem állhatom az embereket, személyes véleményem szerint idióták…”

Akkor miért érdekel az „idióták” véleménye, miért tőlük akarod megtudni, hogy pszichopata vagy-e vagy sem, hisz ha az vagy, akkor te örülsz ennek, és nem aggódsz miatta, vagyis a kérdésedet csak büszkélkedésnek szántad - bár én személy szerint nem cserélnék veled.

2015. jan. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
61%
Manapság divat, nem tudom miért, az emberek körében, hogy különböző súlyos mentális betegségek tüneteit akarják bebeszélni maguknak. Főleg tinédzsereknél.
2015. jan. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Felhúzzátok magatokat egymás válaszán.. (most írjátok majd, hogy "nem húztam fel magam", de mivel ezt már leírtam lehetséges, hogy mást fogtok választani, vagy maradtok az eredeti válaszotoknál)
2015. jan. 3. 21:27
 10/17 anonim ***** válasza:
Deggial például tuti nem pszichós mert azok intelligenciája igen gyakran átlagon felüli...
2015. jan. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!