Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Életképtelen vagyok, ha...

Életképtelen vagyok, ha semmiségeket a szívemre veszek?

Figyelt kérdés

Találtunk egy cicát az utcán olyan kis pici és olyan gyönyörű, de beteg. Elvittem orvoshoz és azt mondta bélfertőzése van. Hatalmas fekélyek vannak a fenekén és nagyon szenved tőle. Most találtuk csak és elfogom veszíteni. El fogják altatni. Én viszem az orvoshoz vissza.

Azt mondta valószínűleg azért dobták ki mert beteg jobb lett volna ha máris elaltatják. 3 év körül van, olyan kis fiatal.

El fogom bőgni magam. Amikor dorombolva el fog menni, olyan aranyos, bújós, hálás... Egy éve elment három cicám és őket máig siratom...

Gyenge vagyok, életképtelen? Egyfolytában arra gondolok hogy mennyi szenvedés van a világban és hogy némely ember milyen gonosz...



2015. jan. 20. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem életképtelen vagy, hanem érzékeny.
2015. jan. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy az, ha tudsz kemény is lenni a kedvességed mellett.
2015. jan. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak az ártatlan állatokon szakad meg a szívem ők olyan ártatlanok, nem tehetnek semmiről. Félek hogy be fogok dilizni ha folyton rájuk gondolok... nagyon szeretem a cicám és szeretnék még tartani de nem bírom elviselni amikor megbetegszenek és meghalnak...
2015. jan. 20. 19:27
 4/6 Kiyoko22 ***** válasza:
Szia! Szerintem ez nem kérdés. Tudod nekem a gekkóm ment el és bár csak 3 hónapot tölthettem vel és "csak" egy hüllő volt, én 1 évig sírtam utána, és azon is elsírtam magam, amikor a tenyésztett tengerimalacaimat az állatkereskedésbe vagy más helyre kellett vinnem. A ködötés nem gyengeség, hanem erény! Bátorság!!! :)
2015. jan. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Elment... az összes eddigi cicám emléke feljött vele...

De nehéz...

Köszönöm a válaszokat.

Egy kis gekkó is tud ám szeretni :)

2015. jan. 21. 17:04
 6/6 anonim válasza:
Attól még hogy beteg/halott állatokat siratsz,attól SENKI sem lesz kevesebb
2015. febr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!