Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudnátok mondani olyan cselekm...

Tudnátok mondani olyan cselekményt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Akarok egy könyvet írni. Dióhéjban lenne benne egy csaj és egy srác...És szeretnék egy olyan gonosz tettet bele tenni amire a Csajnak az lenne a reakciója hogy: Ki ez az ember? Ez egy pszichopata!

Összefoglalva tudtok mondani olyan gonoszságot után a csaj, kihasználtnak, És elhasznált zsebkendőnek érezi magát?



2015. jan. 20. 20:04
 1/4 anonim válasza:
Ez lenne a történet fő szála ? Ha igen azt neked kell kitalálni..:-)
2015. jan. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fineline válasza:

Pl. a pasas lefekszik a csaj anyjával, akit teljes mértékben a maga pártjára állított, majd közösen megmagyarázzák neki, hogy erre nem került volna sor, ha a lány nem lenne olyan unalmas/éretlen/nagyseggű, stb.


Mellesleg csak gondolj bele, hogy te mitől éreznéd magad elhasznált zsebkendőnek, és jönni fog az ihlet.

2015. jan. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy nem igazán tudom, mert még fiatal vagyok, 15/L

Szóval szerintem hátrányban vagyok...Szóval segítsetek kitalálni valamit :D

2015. jan. 21. 17:27
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt hiszem megvan! Valamifajta áttételes gonoszságra gondoltam!:D
2015. jan. 21. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!