Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogy látjátok az alábbi...

Fineline kérdése:

Ti hogy látjátok az alábbi helyzetet?

Figyelt kérdés

Adott a barátom (29), akit nagyon szeretek, bár nem élünk még együtt. Csakhogy valami nem stimmel.


Mindig is érdekesnek tartottam, hogy imádja az animéket, az Én Kicsi Pónimat, a gépén hátterek kezdetben animés kiscsajok voltak, valamint az ideálja is az alacsony, fejletlen, virgonc "nő". Ebből az első pillanattól fogva összeraktam, hogy van némi pedofil hajlama, de akkoriban hevesen tagadta. Valamelyik nap viszont kiszedtem belőle az igazat: jól gondoltam.


Most azonban nem tudom, mit kezdjek ezzel az információval. A hátam borsódzik, ha véletlenül eszembe jut, hogy most is biztos egy pónira csorgatja a nyálát, hogy finoman fogalmazzak.


Én magam nem vagyok egy Pinkie Pie-kategória (épp ellenkezőleg), ezért sem értem, hogy mit keres még mellettem. Szeret, azt mondja, és ez rendben is van, de nem bírnám elviselni, ha hülyének nézne, és csak azért kellenék neki, mert épp nem talál jobbat (illetve mert törvénybe ütközne tízéveseket az ágyba csábítani...)


Ha értitek a dilemmámat, fejtsétek ki a véleményeteket. Köszönöm!



2015. jan. 21. 14:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Én is a vörösökre gerjedek leginkább, de attól még szeretem a fekete hajú feleségem :)


Öltözz be kisiskoláslánynak :)

2015. jan. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem abszolút értehő hogy ez zavar, és furcsának találod. Sajnos ez szerintem undorító, és engem taszítanak az ilyen emberek.

A te esetedben, sajnos nem tudom mit tehetnél, talán próbálj meg beszélni vele, mert azt mondtad tényleg szereted. De ha nem annyira, hát..

2015. jan. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Ha már anime csajokra is féltékenykedsz akkor hülye vagy.
2015. jan. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
"Én jobban tudom.": egyetértek, a féltékenykedésnek semmi értelme.
2015. jan. 21. 15:27
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Na akkor most a valós, húsvér fiatal, szó szerint gyerekekhez vonzódik, vagy vagy néhány rajzolt képre a gépén?

Mert az írásodból nem vehető ki ez tisztán.

2015. jan. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*vagy csak*
2015. jan. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ideje cosplayezni, hogy feldobd a nemi életeteket :D
2015. jan. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hús-vér gyerekekről még nem esett szó, arra ígérete szerint hétvégén térünk ki.
2015. jan. 22. 04:50
 9/11 anonim ***** válasza:
arra hetvegen tertek ki.... aha.... ha ez igaz en nem pazarolnam erre a beteg emberre az idomet, neki te sose lennel eleg.
2015. jan. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kései Sirató ***** válasza:
HA pedofíl akkor beteg, ráadásul ez törvénybe ütköző. Tudd meg, mi a helyzet és ha az , akkor szakíts vele mielőbb!
2015. jan. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!