Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti hogyan látjátok ezt a...

Ti hogyan látjátok ezt a helyzetet? 13/l

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam, aki már 2 éve tetszik. És azt vettem észre, hogy mostanság a barátjával elég sokat megfordulnak a közelemben. Azt feltételezem, hogy valamelyikőjüknek biztosan tetszem, mert állandóan megpróbálják felhívni magukra a figyelmet valamilyen nevetséges módon, amikor a közelükben vagyok (pl.: egymásra ugrálnak, hülye hangokat adnak ki). Számtalanszor előfordult már, hogy a barátja oldalba bökött, beleszínezett a rajzomba, összepakolta a tolltartómat, érdeklődött a zenei stílusom iránt, meg ,hogy hanyas lett a dogám. Meg amikor röhögök valamin, akkor ők is összeröhögnek. Viszont, amikor mondok valami vicceset, akkor rögtön szól a barátja NEKI, hogy Ő is nevethessen. És előfordul, hogy nem is VELE beszélek, de nevet a vicceimen. Szóval ezen az egészen nem bírok kiigazodni. Lehet, hogy NEKI tetszek csak félénk és összebeszél a barátjával, hogy figyeljen a reakcióimra meg ,hogy próbáljon meg kipuhatolni tőlem ilyen apróbb dolgoat vagy csak túl sokat képzelek bele ebbe a dologba és a barátjának tetszem?

2014. nov. 22. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ááá, tetszel neki, csak nyuszi bevallani. Dumáljátok meg. :D
2014. nov. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De NEKI vagy a barátjának?
2014. nov. 22. 23:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neki, de mondom, hogy kérdezd meg.
2014. nov. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Ezt a legkönnyebben úgy tudhatod meg, ha valamelyikőjükkel elezdesz több időt tölteni. Ha összebeszéltek volna, akkor úgyis az illetőnél kötnél ki (más szót nem tudok). A lényeg, hogy nyiss valamelyikőjük felé. Ilyen korban én is ezt vártam volna a lányoktól, főleg azért, mert tapasztalatlan voltam és gyáva.

Ha tetszik neked, akkor tegyél valamit. Semmittevéssel egy sor vágyadozás mellett nem sok mindent fogsz elérni.

16/F.

2014. nov. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tuti hogy tetszel neki,csak fél bevallani..;) szurkolok nektek! ;)
2014. nov. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Annak tetszel amelyikre azt írod hogy:


nem is vele beszélek, de nevet a vicceimen


De az is előfordulhat hogy mind a kettőnek bejössz

2014. nov. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2014. nov. 23. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!