Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a lányok, nők...

Szerintetek a lányok, nők mennyire undokak egymással? Mik a tapasztalataitokű?

Figyelt kérdés
2015. jan. 22. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ... Kortól, meg hogy riválisak-e egymásnak (ugyanarra a pasira utazik-e mindkettő).

EGyébkéntnem. Mért lennének, ha nem keresztezik egymás útjait?

2015. jan. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Embere válogatja. Vannak nők, akik kapásból ellenszenvvel néznek minden náluk szebb/fiatalabb lányra és nőre, hiába nem vétett ellene semmit a másik. A legtöbben viszont szerintem csak akkor undokoskodnak, ha veszélyeztetve érzik magukat a másik általt, féltékenyek rá vagy valami egyéb okuk van.
2015. jan. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Pain for Pleasure válasza:

Én sosem jöttem ki túl jól a nőtársaimmal, pedig szándékosan sosem ártottam nekik. Többségük kétszínű, a képedbe mosolyognak, a hátad mögött meg kibeszélnek. Ha segítőkész, jó szándékú vagy velük, kihasználnak. Legalábbis én ezt tapasztaltam. Emiatt sincsenek barátnőim, csalódtam már párszor.

Azt hittem a munkahelyen felnőtt emberek között más lesz, de sajnos ugyanaz a helyzet, mint az általános- és középiskolában.

23/n

2015. jan. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Janka néni ***** válasza:

Tanítottam általános iskolai tantestületben, ahol 56 nő és 3 ffi tanár volt. Borzalom volt. A fiatal, de alter tanárnők, mint egy 5 literes savanyított ecetes uborka. És igaza van az egyik válaszolónak: irigyek, féltékenyek egymásra. Mindegy miért, de leginkább, mert a másiknak van: párja, barátja, férje, jókedve, lakása, egzisztenciája (akkor is, ha jóval idősebb), nagyobb/kisebb melle, feneke, körme, haja akármije. Ha tanulnak a tanítványai azért, ha nem azért. Mindegy. A háromgyerekes a két és egy gyerekesre. A gyerektelen a gyerekesekre. A humánszakos a reálra és viszont. a portásra, a konyhásra, mindegy. Mérgezett volt az egész levegő szeptember 1-től már.


A másik tantestületben: 24 fő 22 ffi, 2 nő. Nos ez más volt. Itt nem volt féltékenykedés, irigykedés, de alig volt 2jegyű iq. Tisztelet a kivételnek.


A nők sajnos hajlamosak a kétszínűségre, az irigykedésre és az állandó panaszkodásra. Az én drágámból egy.két év alatt lesz az a barom férjem. Mindenkinek jobb, mint neki és nem látja, hogy a gondjai nagy része mondva csinált és nem tartozik senkire. Kibeszélni mindent és mindenkit - szigorúan a háta mögött - ez megy folyton. Én nőként nagyon utálom az ilyen közeget.

Erdészmérnökként zömmel férfiak közt dolgozom. Ott is van vita, pletyka is, de valahogy simább, egyenesebb, mint ahol sok a nő.

2015. jan. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon. A férfiak szerintem sokkal jobban tolerálják egymást. A nők kibeszélik egymást, még a barátnőt is, folyamatosan figyelik egymás munkáját, végig mérik egymást, kifogásolnak mindent a másikban, ha egy kicsit csinosabb a másik, akkor "nézd már hogy néz ki" jaj de kur.vßs" meg ilyenek. Meg aki normálisan beszél arra is ráfogják, hogy "nyávog" meg ilyenek. Összeállnak 3-4-en és a másikat kiközösítik, addig szekálják amíg el nem megy. Mert szebb, mert okosabb, mert van kisugárzása, önbizalma(nem egyenlő a beképzeltséggel). Legalábbis nálunk az osztályban is így ment, aki a másikra "veszélyt" jelent, pedig egy tündéri okos ember, azt kiközösítik. Munkéban meg ahol beletudnak kötni, bele is fognak.
2015. jan. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A nők főleg ösztönlények és hamar ráéreznek dolgokra, gondolatokra egy-egy apró jelből is, innen is adódnak konfliktusok.
2015. jan. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!