Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gonoszok az emberek...

Miért gonoszok az emberek egymással?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre gyakrabban szembesülök azzal, hogy az emberek csak bántják, megszégyenítik, kínozzák egymást, segíteni pedig senki nem segít senkinek. Miért szólogatnak be egymásnak az emberek? Miért gonoszkodnak? Pl azokat,akik vagdossák magukat, miért bántják? Nyilvánvaló, hogy van elég baja szerencsétlennek, senki nem heccből csinálja.És miért szégyenítik meg azt, aki hibázik? Mindenki hibázik... Nincs az emberekben jó érzés?

/azt hiszem hatalmas bajban vagyok...elvesztettem a bizalmam az emberekben/


2014. júl. 5. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen,te valóban hatalmas bajban vagy...

Rajtad csak egy szakember segíthet,vagy az ha megfelelő mélyre megy az a penge...

2014. júl. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
"Pl azokat,akik vagdossák magukat, miért bántják?" mert azok idióták
2014. júl. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

ez tipikus magyar mentalitás illetve jellemző ez még egyéb balkáni népekre is nem véletlenül hívnak minket így

1 évig laktam nyugaton (hollandia) annál kedvesebb önzetlenebb boldogabb néppel még soha nem találkoztam egy Budapestnél nagyobb városban az idegenek egymásra mosolyognak elegyednek beszélgetésekben (tizenévesek is...)

2014. júl. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok még annyit hozzátennék a kanadaiak is ilyenek
2014. júl. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Addig,amíg másokat bántanak,nem kell a saját életükkel és hibáikkal foglalkozniuk.


Egyébként önmagad vagdosása nem megoldás,és ha így szeretnéd magadra vonni a figyelmet,ne csodálkozz,hogy megtalálnak a rosszindulatú emberek.Ez egy támadási felület.

2014. júl. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

azokat,akik vagdossák magukat, miért bántják?


Mert azoknak mentális problémájuk van,azzal nem oldódik meg egy probléma,hogy összevissza karcolgatom a karomon a bőrt,mert nem merek rendesen belevágni...

Takarotty oszt fussá kicsit ha feszült vagy,ne csikargasd magad

2014. júl. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz, mielőtt még mások ellen fordulsz.A vagdosástól még nem oldódott meg semmi, sőt csak bonyolítja a dolgodat.Ismétlem ne a pengéhez fordulj, hanem keress fel egy szakembert.
2014. júl. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!