Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » BKV dolgozóira jellemző a...

BKV dolgozóira jellemző a prosztóság vagy csak én fogtam ki?

Figyelt kérdés
Tudniillik én BKV-n nem ülök le sose. Utazok a buszon, mikor a sofőr leordít, hogy már 10 perce olyan helyen állok hogy rosszul lát tőlem. Ez jogos ugyan, de nem értettem hogy miért nem szólt már az 1. percben mielőtt 10 percig felkúrja magát rajtam... Végül hátrébb mentem és megkapaszkodtam az 1. és 2. széksor között, a vezetőkabin mögött. Közben végig nézett engem a tükrében és pofákat vágott... Utaztunk tovább, erre újra hátraordít hogy "üljél már le, hát ez nem igaz!". Aztán elmentem leghátulra, hallótávolságon kívül...
2015. jan. 22. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Általánosságban a BKV nem a Tudományos Akadémiáról toboroz embereket, de ez önmagában nem lenne ok a prosztóságra. Részben az emelkedett meló és a válogatott utasközönség is kikezdi az ember stílusát, ez tuti, de bizony vannak, akik alapjáraton parasztok.

Egyikkel se lehet mit csinálni, kábé az a legjobb, amit csináltál, nem kell rá reagálni. Csak magadat is felhúzod, őt meg nem győzöd meg semmiről. Hadd pampogjon.

2015. jan. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sajnos soka suttyo, foleg az ellenorok, de ok nem suttyok, hanem egy kulon allatfaj!
2015. jan. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Rendben, de mi a véleményed magadrol, ha olyan helyre állsz ami akadályozza a kilátásban? (Esetleg a többi utast is a fel/leszállásban)? Elöször ezen kellene elgondolkoznod!!!!
2015. jan. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kifogtal egy ilyen sofort, de attol nem mindegyik olyan. Nekem pl. nem is nagyon volt rossz tapasztalatom veluk, sokkal inkabb jobb.
2015. jan. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kedves uccsó: ez max annyit mond el róla, hogy életében nem vezetett még buszt, és nem tudta, hogy rossz helyen van. Ostorozza magát miatta? Vagy gyónja meg? Van kis különbség a nem szándékos útban levés, és a vezető stílusa közt.
2015. jan. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az előző hsz a #3-nak ment :)
2015. jan. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ott rontottad el ,hogy engedelmeskedtél neki. Az ilyennek én a képébe röhögök és megmondom neki hogy :és ha nem akkor mi lesz , másrészt nem velem terelt együtt disznót hanem az anyjával,szóval azt tegezze..


Mellesleg a bkv-nál álló utassal is köteles utast vinnie.

2015. jan. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem csak te fogtad ki. Én gyakran utazok BKV-val de még soha nem volt ilyen és ehhez hasonló problémám sem, sőt, általában a sofőr rám mosolyog és visszaköszön, ha köszönök neki.


Lehet, hogy alapvetően az a sofőr sem ennyire genya, csak nagyon rossz napja volt és rajtad csattant az ostor. Sokkal normálisabban is elintézhette volna, pl. ha elnézést kér és szól, hogy hátrébb mennél-e, mert nem lát tőled jó.

2015. jan. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem, oda kell menni a pofájába, és eljátszani a MissionImpossible jelenetet, ordítva : "ITT A PIROS! DE HOL A ZÖLD??!!"


Aztán szépen robban az egész kocsija, meg az ő szétloccsanó feje is. :D

2015. febr. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!