Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen a nagyon felszínes...

Milyen a nagyon felszínes viselkedés?

Figyelt kérdés

Hallottam már, de nem értem pontosan.

Mi jellemzi az olyan embereket, akik nagyon felszínesen viselkednek?

(most a drága márkás cuccokon kívül)



2015. jan. 1. 13:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Ti ismertek ilyeneket? Miben merül ki a felszínességük?
2015. jan. 1. 13:30
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem az olyan emberek, akik még olyan dolgokat sem osztanak meg idegenekkel ami belefér egy hétköznapi életbe,pl ha egy idegen odamegy egy ilyen alakhoz és megkérdezi hogy hány óra vagy ez és ez merre található, és az illető meg válaszolja a legegyszerűbben hogy nem tudja, közben tudja de esze ágában sincsen segíteni idegeneken.

Vagy semmit nem tudat magáról csak az alapot, és nem tudsz kiszedni belőle semmit.

De amúgy kb azt jelenti hogy semmit nem oszt meg ami nem tartozik másokra még akkor sem ha látszik.

2015. jan. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

64%-os, a felszínesség nagyon nem ezt jelenti.

Felszínes az, aki olyannak próbálja mutatni magát, amilyen nem a valóságban. Például valaki mindenkinek segíteni akar, segítőkész, miközben a háta közepére se kívánja az egészet, csak azt nézi, kit használhat ki. Vagy aki bunkó és lekezelő, miközben nyájasan simul valakihez, akihez érdeke fűződik, vagy akitől akar valamit. Ezt szokás érdekembernek is nevezni.

Felszínes ember az, aki csak a felszínnel, külcsínnel foglalkozik, aki mindig jobbnak és másabbnak akarja mutatni magát, mint aki igazából. Hogy valaki mennyire segítőkész, mennyire rendes, mennyire megértő, miközben pedig igazából lekezelő, bunkó, beképzelt, vagy tele van komplexussal.

2015. jan. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!