Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az gáz, ha egy...

Szerintetek az gáz, ha egy kicsit be vagyok rúgva akkor agresszívvá válok?

Figyelt kérdés
Főként ha valami felidegesít vagy valaki.Csomószor volt hogy megütöttem más férfiakat szórakozóhelyen ha nem szálltak le rólam többszöri elutasítás után.Persze nem ököllel ütök azért ennyire még megmarad a nőiességem, csak kézháttal.És csomószor volt hogy utána elkezdtem nevetni , mert annyira jó érzés volt, és még a kezem is volt hogy belilult utána.

2015. jan. 22. 23:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne gáz. Az agresszióra nincs mentség.

Örülj, hogy eddig megúsztad baj nélkül, de elég, ha csak egyszer találkozol valami vadállattal, aki szintén lekever neked egyet visszakézből, de azt te nem úszod meg egy kis fájdalommal, az valószínű.

2015. jan. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Idegbeteg liba. Aztán egyszer valaki visszaüt, akkor meg mész a Fúkuszba sírni, mert a gonosz férfiak megvertek téged, az ártatlan virágszálat.
2015. jan. 23. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Igen,gáz. Ha tudod hogy igy viselkedsz piásan,akkor ne igyál.

Meg ha ilyen ocska helyekre jársz,akkor mit csodálkozol ha nyomulnak? Keress normális helyet,vagy társaságot,akik megvédenek,kiállnak melletted.

Érdekes amugy voltam én már késdobáló kis kocsmába ahol rám mozdultak,de elég volt a határozott NEM. Ha meg mégsem,a térsaség akivel voltam,mellém állt,h mit nem ért a szép szóból az ember...

2015. jan. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!