Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Másnak sem tetszik, ahogy a...

Másnak sem tetszik, ahogy a Nyugdíjfolyósító akadékoskodik, keresztbe tesz, csak hosszas megpróbáltatások árán lehet felvenni tőlük a pénzt, ami jár?

Figyelt kérdés

Árvaellátásban részesülök. 25 éves korig jár, ha valaki nappali tagozaton tanul. Én ezt teszem, most 23 vagyok, minden félévben újra és újra ki kell töltetni egy nyomtatványt az egyetemen, és személyesen bevinni. Ugyanis postán már nem merem küldeni. Egyszer letagadták, hogy átvették az ajánlott levelet, pedig a posta meg tudta mutatni az átvételt. Postán már rég nem küldenek nyomtatványt, rákérdezést után azt mondták, nyomtassak magamnak az internetről. A mostani félévben ebbe is belekötöttek. Nyomtattam, kitöltettem, elvittem személyesen, át is vették. Hetekre rá közölték levélben, hogy nem jó a netről letöltött, küldtek egyet postán, és ma ezt is be kellett vinnem.


Az ügyfélkapunál eleve nem merem anélkül leadni, hogy ne adjanak róla egy lepecsételt fénymásolatot elismervény gyanánt. Most is ezt kértem a fickótól, aki úgy beszélt velem mint egy kutyával. 5 percig tüzetesen vizsgálta a kitöltött papírt, épphogy csak a fény felé nem tartotta feltűnően, hogy vajon nem hamisítvány-e.


Már épp rá is akartam szólni, hogy hiába nézi, kénytelenek lesznek kifizetni, de aztán megkérdezte - szintén ocsmány bunkó hangnemben -,hogy "Maga még nem kapott beszüntetési végzést?" Azt sem tudtam miről beszél, mivel tudom, hogy 25 éves korig jogosult vagyok. Ezt zavartan elő is adtam neki, mire felháborító pofavágások közepette szintén bunkón odavetette, hogy ő nem ezt kérdezte. "Nem, nem kaptam semmilyen végzést, miért kaptam volna?" "Csak mert sok mindenki kapott." "Hát én nem, úgyhogy várom a juttatást."


Iszonyú élmény minden egyes alkalommal bemenni. Akadékoskodás, hazudozás, letagadás megy, indokolatlanul rámondják az igazolásra, hogy nem jó. Havi 13ezer vagy mennyi forintról beszélünk, amire teljes mértékben jogosult vagyok és a helye is megvan, a hiányát megérzem.


Borzalmas, mennyire meghurcolják az embert ilyen kis pitiáner összegekért.



2014. nov. 28. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Magyarországon ez megy. Nem mondta miért kellett volna beszüntetési végzést kapnod ?
2014. nov. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A pesti országosban (árpád hídnál) velem az utóbbi 10+ évben mindig korrektek voltak.
2014. nov. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szántóvető ***** válasza:
miért nem k-anyáztad le?legközelebb vigyél fél liter energiaitalt (az jó ragacsos) és öntsd le vele.ordíthatsz is ahogy a torkodon kifér,csapj jó nagy patáliát.majd házon belül kivizsgálják az ügyet és kénytelen lesz visszább venni.(vagy feljelenthet de abból úgyse lesz semmi.)
2014. nov. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!