Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért idegesítenek az emberek...

Miért idegesítenek az emberek akikkel sokat vagyok együtt?

Figyelt kérdés

Nem értem miért van ez velem. Saját anyukám is lekezd idegesiteni ha sokat vagyunk együtt, pedig szeretem. Egyszer elmentem egy fisztávlra egy csajjal akit ismerte. 4 napig együtt voltunk és a 3. nap már elkezdett idegesiten is jelenléte meg az hogy beszél hozzám meg ahogy heyezkedett a sátorba mellettem. pedig nem volt idegesitő, kifejezetten szimpatiksu kedves aranyos lány volt. Legjob barátnőm is idegesitett mikor nálam lakott 4-5 napig. Párkapcsolataim mindig ezért mennek tönkre. Sokat találkozom valakivel és idegesit, összeköltözéssel nem is próbálkozom.


Mióta az eszemet tudom ez van. De igy soha nem lesz férjem kb. És ne gyertek azzal hogyy majd lezs olyna aki nem fog idegesiteni ...mert mostani barátomat egyszerüen imádom és soha senki mást nem akarok (és nem megszokás mert csak 10 hónapja vagyunk együtt) mégis ez van és mindenkinél ez volt. Nagyon zavar ez a tulajdonságom és hiába probáltam változtatni, nem birok. miért van ez? :( Hogy tudnék más lenni?


2014. okt. 13. 21:07
 1/9 A kérdező kommentje:
tudok helyesen írni csak nincs rajtam a szemüveg :( :D
2014. okt. 13. 21:09
 2/9 anonim ***** válasza:
hát én ilyenről még nem hallottam. :( lehet el kéne menned beszélni egy szakértővel. vagy csak ne legyél tul sokat együtt az illetővel :( de és csak téged idegesit ha momdjuk a barátnőddel vagy sokat együtt? öt nem idegesiti?
2014. okt. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
járok szakemberhez pánikbetegség miatt.. erre azt mondta hogy "ilyen tipus vagyok", de én nem akarok ilyen lenni. változtatni akarok! de nem tudom hogyan
2014. okt. 13. 21:24
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
lehet hogy ezen nem lehet változtatni.. mert mondjuk te "ilyen tipus vagy" és ha erölteted, az olyan mintha egy más embert játszanál el.. tehát szinlelnéd a valodi éned :(
2014. okt. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

INTROVERTÁLT vagy :D

Nem tudsz más lenni olvass utána.

2014. okt. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóképp vagyok ezzel. Habár főként inkább csak furcsa érzés fog el mikor több időt töltök együtt valakivel. Olyan érzés, mintha le lennék láncolva és bár bírom az illetőt, de mások is kellenének más emberek.
2014. okt. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

23:23...Ismerős érzés.


Én pl barátnős dolgoknál is így vagyok, hogyha 1-2 hét nonstop együtt, akkor a végére kb menekülök. Vagy nem szeretem ha hozzám jönnek és ott ül valaki órákig, azt sem ha én vagyok együtt valakivel sokáig, egy idő után egyszerűen megunom és kell egy kis magány, vagy társaság váltás.

2014. okt. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel: hosszútávon egyedül érzem jól magam. És bár a szüleim is mindig mondták, hogy magamnak való típus vagyok, mintha ezt remélték volna, hogy ez változni fog; idővel nekem kellett megértetnem velük, hogy igen, tényleg az vagyok.
2014. okt. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ooo igen amikor nálam ülnek azt énis utálom. ki tudja mikor megy el ..elküldeni meg csak nem fogom...
2014. okt. 15. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!