Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Ti tökön rúgnátok...

Fiúk! Ti tökön rúgnátok valakit, ha önvédelmet kellene alkalmaznotok?

Figyelt kérdés

2015. jan. 25. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Akár. Az egy gyors megoldása a dolgoknak hisz hamar a földre kerülhet :D Na meg attól is függ, hogy ugyanolyan erősek vagyunk fizikailag, fiúk között is lehet nagy különbség erőben... És ha így van, nincs nagyon mit tenni ezenkívül :D

Nincs semmi szégyen ebben.

2015. jan. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze, ha ezen múlik a gyors befejezése a dolognak. Utcán ha rádtámadnak, nem állsz le 10 menetes boxmeccsre hanem pillanat alatt kell lerendezni a dolgot aztán futás.
2015. jan. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nyilván, kb ez lenne az elsődleges célom. Gyors, célravezető és elég időt ad a menekülésre.
2015. jan. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem, szerencsére meg tudom magamat védeni, mert sok éve edzek már, és gyakorlok.
2015. jan. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 BatorK válasza:
Alapvető dolog. Viszont eszméletlen pancser az, aki úgy támad meg, hogy ezt lehetővé tegye. Egy comb, gyomor és fej ütés-rúgás kombináció sokkal életszerűbb. Persze ez a válasz "komoly" helyzetre érvényes, ha csak legénykedik valaki, akkor ott biztos nem bántanám és a fejét is megkímélném. Nekem 2 alkalom volt eddig, amikor indokolt volt védekezni. Az elsőnél csak jelzés értékűen a gyomorszájhoz tettem az öklöm, még csak meg se ütöttem az illetőt és teljesen elég volt (az álla is leesett, mert észre se vette és már ott volt a kezem). A másik rugdosott felém, ott a rúgó lábat megfogtam, kitámasztottam a vállát és csináltam egy lábseprést, amitől akkorát döngött a kövön, hogy szinte én szégyelltem magam (kb. másfélszer akkora tömegű ember volt, mint én). Ennyi mindkétszer elég volt, a másodiknál még volt egy kis verbális emberkedés, de az már látszott, hogy csak a hiúság mondatja és ezért nyilván hagytam a csudába. A lényeg az, hogy egy kis figyelmeztetés nem árt, de maradandó, vagy tartós sérülést csak akkor kockáztass, ha nincs más lehetőség.
2015. jan. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem. Képes vagyok elég gyorsan más helyre is rúgni (Pl: fej) ahol nem veszik el az önbecsülésem.
2015. jan. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem az életem/testi épségem sokkal fontosabb, mint az önbecsülésem :D Most szerinted utolsó ha valaki nem járatos harcművészetekben - mint én és sok millió férfi a világon -, akkor vállalja be súlyos sérülések kockázatát az büszkesége miatt? Nevetséges :D
2015. jan. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nos, tegnap kaptam egy privátot. Tessék bemásolom.


"Szia!


Te voltál már tökön rúgva vagy esetleg rúgtál már tökön valakit?

Tudod hogy testileg vagy lelkileg milyen érzés adni vagy kapni? :)

Amúgy mennyi idős vagy?"


Válaszolok neked néhány kérdésedre bár ezt nyugodtan megírhattad volna ide is. Én nem fogok veled privátozni.


1. Nos, én voltam már tökön rúgva, pedig nem is szolgáltam rá. Pl. focilabdával,

Nem volt egy kellemes érzés azt képzelheted, pedig még csak nem is volt szándékos.

2. Nem, én még soha nem rúgtam tökön senkit.

3. Igen sajnos tudom, hogy milyen áldozatnak lenni. Ha testileg nem is, engem sokkal inkább lelkileg terrorizáltak több éven át.

4. Nem, nem tudom, hogy milyen érzés adni, mivel nem vagyok egy agresszív típus és soha nem volt bátorságom kiállni magamért. Sajnos távol áll az agresszió a természetemtől.

5. Nem értem, hogy mi közöd van a koromhoz, szerintem ez a kérdés szempontjából érdektelen.


Amúgy meg nem értem ezt a hangvételű levelet. A kérdésemben benne van az "önvédelem alkalmazása".

Elhiheted, hogy nem akarok senkit sem csak úgy uk-muk-fuk az utcán gondolva egyet, tökön rúgni. Csak, ha arra kerül a sor biztos nem haboznék bármilyen eszközt, módszert bevetni a saját és a társaim védelme érdekében. Kíváncsi voltam, hogy ehhez a módszerhez még vajon hányan folyamodnának. Ezért tettem fel ezt a kérdést.

2015. jan. 26. 14:59
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért azt tegyük hozzá, hogy erősen kétesélyes a dolog, egyáltalán nem garantált, hogy úgy sikerül az akció ahogy azt elképzeled, utána pedig neked - nagy valószínűséggel - harangoztak.. Láttam már olyan utcai bunyót, ahol egy ilyen elvetélt hererúgás volt a delikvens első és utolsó próbálkozása, utána már csak a földről tudták összekotorni..

A fejre/nyakra támadás biztosabb lehet, mert ott látod, hogy pontosan hova és mit csinálsz..

Ha ehhez nincs kellő gyakorlatod, akkor szvsz a futás a legbiztosabb védekezési mód.

2015. jan. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én simán ki nem sz.. ja le a golyóit.... még ki isvnevetném utána.. nem Végre Hát igy jart gyors És biztos KO tuti ha erosebb nagyobb vagy képzettebb... ez a Gyenge pontunk ez van... oda kell rugniihogy koccanjanak Azok a golyók a lába közt... tény tuti fáj kaptam már De Hát Istenem szabaly Nincs Csak egy hogy a foldon nem rugok ütök senkit...
2018. márc. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!