Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elakarok menni küzdősportot...

Elakarok menni küzdősportot vagy önvédelmet tanulni még nem döntöttem el. De! Egy gondom van nem akarok edzés után ott lezuhanyozni. Van itt olyan aki jár és nem zuhanyzik utána?

Figyelt kérdés
Nem fognak ezért kiutálni vagy cikizni? Nem vagyok szégyenlős, sőt. Csak egyszerűen ha be le kellene állnom a zuhanytálcába utána a lábamat levágnám , de ha még papucsban is teszem akkor is. Lehet hogy hipochonder vagyok.
2014. szept. 5. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Legutóbb ahova jártam a többség nem zuhanyzott mert sorba kellett volna állni. De szerinted érdekel valakit az edzőtársak közül? Nem hiszem.
2014. szept. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nos, ha ilyen mókusboxra jársz, akkor nem. De azért azon elgondolkodnék, ha ilyen kis komplexusos vagy, és egy zuhanytálcába nem mersz beleállni, meg félsz, hogy kicikiznek, akkor neked való e a küzdősport. mer szerintem nem.


Csak szólok, én edzésenként 3 kilót fogyok, nyáron 4-et is. Ez mind izzadtság. a Küzdősport meg kontaktsport. edzés végére nem csak a saját verejtéked lesz rajtad, hanem az összes csapattársadé is. És te inkább hazamennél, hogy a ruhádba is belemenjen a szósz, aztán csodálkozol, hogy elkapsz valami szart. Azért kell zuhanyozni, hogy a fertőzésveszélyt minimalizáld. Másrészt meg, egy rendes edzés után túlhevülten még egy csomó ideig izzadsz. A zuhany segít visszahűteni a testet.

2014. szept. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

"kis komplexusos vagy, és egy zuhanytálcába nem mersz beleállni, meg félsz, hogy kicikiznek"


Elolvastad amit írtam ? Ha nem akkor kár volt fáradnod írni

2014. szept. 5. 20:36
 4/9 anonim ***** válasza:

aha, azt írtad, hogy hipochonder vagy, meg félsz a lábgombától.


Hát haver, egy ilyen edzésen, ha komolyan művelik a dolgokat, lehet törött orrod, monoklid (ami 2 hét alatt múlik el), letörhetik/kiverhetik a fogad, kificamíthatják az állkapcsodat (aztán eheted szívószállal a bébiételt egy hétig), diszlokálhatják a gerincedet, nyakcsigolyáidat. egy rossz esésnél leszakadhat a tüdőd, ficamodhat a vállad, törhet a kulcscsont, borda, kar. egy rossz mozdulat, és a térdszalagjaidnak lőttek (egy ACL esetén 6-8 hónap a gyógyulás. 4 lábtörés is rendbejön ennyi idő alatt) , törhet a sípcsont, szakadhatnak a bokaszalagok.


Nos, kb ezek a sérülések, amiknek közvetlen szemtanúja voltam, mióta bunyózom. Nem egy velem esett meg. szerinted érdekel, vagy visszatart a lábgomba?

2014. szept. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen köszi azért megyek önvédelmet tanulni. Inkább tanuljam meg kivédeni az ütéseket mint üssenek agyon. Ismerek 3 MMAst abból mind 3 hülye. Az egyik tanórán elővette a farkát még régen aztán kicsapta... De amikor megbunyozott valakivel akkor meg neki állt sírni mert előtte a srác oltotta és megbántotta a pici lelkét.
2014. szept. 5. 22:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Hogy jön ide a srác farka? Szerintem te csak takarózol a gombával. attól félsz, hogy meglátják a fütyidet? mennyi idős vagy te? kis iskolás suhanc, mi? nyugi haver, ezt felnőttkorra a normális emberek többsége kinövi. Addig meg megvéd majd anyukád.
2014. szept. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
na mint a példa is mutatja aki küzdősportot űz annak nagy mértékben károsul az agya. Szerinted te kis okos gyerek hay A fütyimmel lenne gáz nem azt írtam volna hogy szégyenlős vagyok. Ismeretlenül nem tök mind1 mit kérdezek ? :DD De arra véletlen se gondoltál hogy a fürdés az egy intim dolog az olyan mint a szarás , gondolom te se kisöcséd mellet szarsz meg vered ki nem, vagy te lehet apukáddal fürödtél vagy fürdesz ? plusz ez az majd én ott fürdök ahova a te retkedet levedled, hát kidobom a taccsot. Elhiszem hogy nálatok otthon nincs meleg víz ezért kényelmesebb a zuhany ott vagy nálad nagyon megy a fütyi téma lehet csak szimplán homár vagy?
2014. szept. 6. 00:16
 8/9 anonim ***** válasza:
ahhoz képest, hogy egy kiscsikó vagy, szép nagyra nőtt a pofád. No nembaj, remélem találsz valami tisztességes helyet, és ott is előadod magad így. A jóérzésű sporik meg levesznek egy keveset az arcodból.
2014. szept. 6. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na meg volt az első edzés. De még csak szinte néző voltam , tök jó fejek szerencsére nem olyanok mint az utolsó válaszoló. és nem zuhanyoztam és többen nem zuhanyoztak :)
2014. szept. 6. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!