Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Otthon tanulni önvédelmet....

Otthon tanulni önvédelmet. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Egy haverom azt állítja hogy az internetről megtanult profin egy önvédelmi technikákkal foglalkozó sportszerűséget. Mivel megjegyezgette hogy rajta kívül mindenki puhány (így 5 év gyakorlati küzdősportmúlttal a hátam mögött) ezért mondtam neki hogy nézzük majd meg mennyit is ér. (Nem ez a kérdés, mert csak lerakom majd a földre úgy hogy ne fájjon neki de ne bírjon visszatámadni se)

Nekem az a véleményem hogy ezt lehetetlen a netről elsajátítani. Senki sem mondja meg ha valamit rosszul csinálsz, magadon meg van hogy nem veszed észre. De ez a kisebb baj, mert egyedül az ember nem tudja megtanulni kezelni az éles szituációt. Lehet hogy amúgy minden technikát tud, de ha először megy neki valaki úgy hogy hasonlóval még sohase szembesült akkor annyi...

De a kérdésem az az hogy SZERINTETEK ez olyan dolog amit az internetről meg lehet tanulni?


2014. szept. 17. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
NEM
2014. szept. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kovpet ***** válasza:
100%

Én múltkor maratont futni tanultam meg a jútyúbról.

...csak sajnos 5 kilométer után abba kellett hagynom, mert a fenekemen vettem már a levegőt.


De nem baj, hogy jön az űrhajózás a Discoveryről. Az tuti fog menni!

2014. szept. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi értelme :D l
2014. szept. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!