Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Volt már, hogy nagyon vonzott...

Volt már, hogy nagyon vonzott egy bizonyos illető éveken keresztül, akit nem is ismertél?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit már ovi óta ismerek, de sosem beszéltünk, sosem közeledtünk egymás felé, mindketten félénkek vagyunk talán azért. Viszont néhány éve nagyon elkezdett vonzani. Ahogy rám néz...van benne valami. Valami, ami azt üzeni h meg kell ismernem, mert van bennünk vmi közös. Van hogy elfelejtem egy időre, közben más fiúk is vannak az életemben, de ő mindig visszatér... Mikor "úgy" néz rám, utána hetekig-hónapokig nem tudom kiverni a fejemből. Gyakran álmodom róla. De csak néhány mondatot váltottunk össze-visz, a közös haverok által. Iszonyatos vonz (nem a külseje, hanem a kisugárzása, a tekintete). Lehetséges h ő is ugyanezt gondolja. Hogy zárhatnám le ezt az egészet? Hogy felejthetném el?

21/L


2014. szept. 1. 17:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is volt egy ilyen srác. Nem tudtam elfelejteni. Azt javaslom-saját tapasztalat alapján, próbálj vele beszélni, vagy csak barátkozni, ha tudsz.

Én írtam annak a srácnak, akivel nekem ez volt, egy ideig jártunk, nagyon szerelmesek voltunk, nem bírtunk betelni egymással, napi többször szexeltünk, utána beszélgettünk, olyan volt, mintha a mennyországban lennék, aztán vége lett. Azóta is eszembe jut sokszor, de már nem úgy mint régen és minden megy a maga rendje-módja szerint :)

25/L

2014. szept. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!