Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hatással vannak rátok a...

Hatással vannak rátok a depresszív reklámok?

Figyelt kérdés
Az imént láttam egy életbiztosítással kapcsolatos reklámot, ami valami olyasmivel kezdődik egy lassabb zongorazene alatt, "nem sejtettem, hogy hamarosan meghalok". Kíváncsi lennék, mennyire tesz jót ez az amúgy is gyakran szorongó magyar számára.
2015. jan. 26. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Rám semmilyen reklám nincs semmilyen hatással. Ez egyébként egy bevett szokás mostanában az emocionális(érzelmekre ható) reklámok a népszerűek. Egyébként meg mivel hiszek a reinkarnációban nem nagyon látom értelmét az életbiztosításnak.
2015. jan. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A reklám lényege, hogy vedd meg a terméket. Hatásvadász. Arra alapoz, amitől félsz és arra épít, amit szeretnél. Eléggé gusztustalan dolog, ritka a jó reklám.
2015. jan. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

semmilyen reklám nincs rám hatással

nem nézek tévét, és nem hallgatok rádiót

a neten és az utcán pedig már észre se veszem őket

2015. jan. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rám nem igazán vannak hatással, de azért anno az egyikre nagyon kiakadtam. Tavaly év elején ment az a reklám, amikor idős emberek mondják, hogy milyen drága a temetés meg stb, és hogy befizették ezt a valamilyen olcsó biztosítást, hogy a családnak ne legyen gondja a haláluk után. Igazi élvezet volt a rákos nagymamámmal nézni, mikor már sejteni lehetett, hogy nem fog meggyógyulni. Borzasztó érzés lehetett neki azt a reklámot látni, nagyon mérges voltam. >:c
2015. jan. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem borzasztóan felháborít, hogy megpróbálják kihasználni az idős emberek hiszékenységét. Ha tehetném betiltatnám, mert semmi emberség nincs abban a reklámban.
2015. jan. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivel nem nézek tévét, ezért nincsenek rám hatással. De ha mégis találkozok egy ilyennel, akkor felháborít.
2015. jan. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A reklámok, maximum idegesítő hatással vannak rám, ilyenkor vagy elkapcsolok, vagy leveszem a hangját.

Nekem amúgy az említett reklám inkább vicces, mint depresszív."Nem sejtettem, hogy hamarosan meghalok".Tehát úgy érthető, hogy már meghalt.Szóval egy kísértet a biztosítási reklámban.Jó :D

2015. jan. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!