Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elég érdekes óvszer kérdéssel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég érdekes óvszer kérdéssel fordulnék hozzátok! Ez lehetséges?! Többi lent!

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm elmondása szerint , az óvszer pereménél... ami fel kell görgetni, szex közben kifolyhat a sperma , és teherbe ejtheti a lányt. Én még nem vagyok bent a témába ,remélem azért érhetően írtam le , de szerintem ez lehetetlen, mert gondolom ennél biztonságosabbra tervezték . most hogy is van ez? tényleg ilyen könnyen becsúszhat a baj az óvszerrel?eléggé elijesztett :S
2013. febr. 15. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha túl nagy akkor előfordulhat de akkor lecsúszna.

Így ettől fogva ilyen nem történhet.Az ondó gumi elején a kis "dudorodásba" megy.Onnan nem folyik vissza

2013. febr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Meg ha valaki egyszer elélvezett, akkor általában leveszi a gumit, lemossa a farkát, felhúz egy másikat és úgy folytatja ha még akarja.


Legalábbis aki picit is felelősen gondolkodik az így csinálja.

2013. febr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt hozzá kell tenni, hogy semmi se nyújt garantáltan teljes védelmet. A szex a felnőttek játéka, a felnőtt ember ismérve pedig, hogy képes vállalni a felelősséget a tettei után.

Ha téged megrémit az a lehetőség, hogy a gumi csődöt mond, akkor még inkább ne szexelj.

2013. febr. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Marhaság. Ha áll a farkad és kilő a sperma, akkor szépen bemegy a helyére és a makk környékén csinál magának még helyet, ha nem volna elég. A farkad közepéig sem folyik el, nemhogy a tövéig, a gumigyűrű pedig elég erős, legalábbis engem szorít.


Az egyetlen, ami előfordulhat, az az, hogy az aktus végén nem húzod ki azonnal a farkadat, összemegy a kuki, a lány hüvelye is kicsit összébb megy és így kicsit lecsúszik a koton. De ilyenkor sem folyik ki, csak kiveszed a farkadat, aztán a hüvelyből kilógó kotont is ki kell húzni külön.


Szóval szerintem ne aggódj. Inkább vegyél egy óvszert és próbáld fel, csak úgy magadban. Az sok kérdést tisztázni fog.

2013. febr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"szex közben kifolyhat a sperma"


Szex KÖZBEN aligha, mert az óvszeres szex max. addig tart, amíg el nem élvezel.

Utána ugyanis RÖGTÖN ki kell húznod, mégpedig úgy, hogy közben a tövénél a farkadhoz szorítod a gumit. Így nem folyhat ki.


Ha nem a használati útmutatásnak megfelelően használod, akkor viszont előfordulhat, hogy kifolyik.

Például akkor, ha

-nem veszed ki rögtön, hanem még egyet-kettőt löksz rajta. Ilyenkor nemcsak hogy könnyebben elszakadhat, hanem ki is folyhat.

-kivételkor nem szorítod a farkad tövéhez. Ekkor benne maradhat a lányban, és így az előző válaszoló véleményével ellentétesen, bizony kifolyhat, befolyhat,

ugyanis a gumi nem merev valami, hogy csak úgy megálljon a helyén és a pereme sem akkora, hogy ne csúszhasson bentebb a hüvelybe.

2013. febr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
vegyél megfelelő méretű óvszert és nem lesz gáz,de max szex után folyhat ki,de akkor se igazán,de nem hiszem hogy annyit meg úgy fogsz feküdni a csajon hogy ráfolyjon
2013. febr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!