Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egy eléggé érdekes kérdéssel...

Egy eléggé érdekes kérdéssel fordulok hozzátok! Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Beköltöztem kb 2 hónapja egy albérletbe. Noss egy hónappal ezelöttig semmi gondom nem volt. azóta ha hazaérek a munkából egy óra multán eltompulok kicsit szédülök is néha és ezt nem csak én hanem az öcsém is érzi néha aki velem lakik. Tudom hülyeségnek hangzik de nemtudok rájönni mitől lehet. A lakás kicsi. Van benne egy mikró egy hűtő egy TV és egy laptop... ezekre gyanagszom de komolyan nem értem mitől lehet mert minden berendezés jól működik... esetleg a fűtés lehet a ludas?
2013. okt. 19. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha hazaérsz, kiszellőztetsz? Nincs nagy hőkülönbség a lakás és a kinti levegő között? Ez mind okozhatja a tüneteket.
2013. okt. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha kicsi a lakás és nem szellőztettek akkor hamar belehelitek szén dioxiddal,Szellőztetni!
2013. okt. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, könnyen előfordulhat, bár attól is függ, hogy mivel fűtesz. Viszont ha van nyílt égésterű (értsd: az égéshez szükséges levegőt a lakás légteréből szívja be) fűtőberendezésed, akkor azonnal ellenőriztesd szakemberrel, mert a szénmonoxid mérgezés halálos is lehet. Az általad leírt tünetek pedig egy enyhe szénmonoxid mérgezés jelei is lehetnek. A saját biztonságod érdekében szerez be egy szénmonoxid jelzőt is, ami veszély esetén figyelmeztet.
2013. okt. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hármashoz írnám még, hogy kevés az oxigén ilyenkor és sok a széndioxid, ami bágyadságot okoz. de az is lehet, hogy a munkátok miatt fáradtok el és mire leültök, akkor minden fáradság kijön rajtatok.
2013. okt. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megpróbálok többet szellőztetni! hátha! Köszi a válaszokat!
2013. okt. 19. 23:25
 6/6 Vörösnefelejcs ***** válasza:
elektroszmog...
2013. okt. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!