Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A barátnőm nagyon büszke,...

A barátnőm nagyon büszke, makacs és önfejű. Hogyan lehetne hogy ezen változtasson, vagy hogy valahogy elmagyarázzam, hogy a büszkeséggel és a makacsságával nem jutunk előrébb, sőt inkább hátrálja a kapcsolatunkat ugy, hogy ne sértődjön meg?

Figyelt kérdés

A barátnőm nagyon makacs és büszke.

Egy osztályba járunk , én 17 , ő 16 éves.



2015. jan. 26. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:

De mért ilyen mi az oka?

Mert ez a te oldalad az ő oldalán hallanánk az okait.

A megoldáshoz tudnunk kellene az okait.

Ha pedig tul sok a gondod vele akkor válj meg tőle mert a végén idegroncsot tesz belőled. :(

2015. jan. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát például , sokszor nem engedi , hogy puszit adjak neki , mikor a barátnői , vagy valaki van a közelben teljesen máshogyviselkedik velem , olyankor nagyon kéretteti magát , és várja hoogy könyörögjek neki a semmiért.Nagyon sértődékeny , szinte mindenen felkapja a vizet.

Sokszor mondja nekem hogy hagyjam el , és hogy menjek el onnan tőlle , és hogy ne piszkáljam.

2015. jan. 28. 18:26
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát nagyon sokszor felhuz , persze én ezt nem mondom neki , hogy mennyire bir idegesiteni a sok hisztijével , mert ha valami ilyesmiről beszélek , és nekem van igazam , akkor meg azt mondja rá , hogy túl van reagálva :)

Am. meg köszi a választ

2015. jan. 28. 18:28
 4/4 A kérdező kommentje:
A baj pedig az , hogy én halálosan szeretem , és nem birnék megválni tőlle sehogysem
2015. jan. 28. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!