Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha az iskolában piszkálnak mi...

Ha az iskolában piszkálnak mi a legrosszabb és a legjobb amit tehetek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 26. 18:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Beszélj velük őszintén és ne viszonozd a haragot.
2015. jan. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Még a leghülyébb nagymenőt is meglehet lágyítani egy őszinte beszéddel.
2015. jan. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy ezeknél nem hat semmi, már alig várom hogy vége legyen a 8.osztálynak és ne lássam őket :/
2015. jan. 26. 18:56
 4/18 anonim ***** válasza:
Kettőt tehetsz, szólsz az ofőnek és az igazgatónak,hogy segítsenek,de ha hárítanak nem foglalkoznak az üggyel ,akkor a legnagyobb hangadót leütöd mint a büdösszart, de úgy alaposan hogy utána ne kelljen fel egyből és nyögjön egy két napig. Ennyi. Minden egyéb módszer csak időhúzás hidd el.
2015. jan. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem az előzőeknek nincs igazuk, ezzel nagyjából azt érheted el, hogy kirekesztenek. Talán a legfontosabb az, hogy mindig figyelj arra, hogy mit mondasz, fogalmazd meg a mondanivalódat úgy, hogy ne legyen rajta semmi kivetnivaló. A viselkedésben a magabiztosság a legfontosabb. Ezeken kívül, pedig a megoldás minden különbözik. Pontosan mivel piszkálnak?
2015. jan. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hogy gyökér vagyok, szar vagyok, semmire se vagyok jó stb... De, testileg nem mernek bántani, csak szóban.
2015. jan. 26. 19:10
 7/18 anonim ***** válasza:
Csak úgy az ovisok piszkálják egymást. Nyolcadikban már mindennek megvan az oka. Legalábbis egy oldalról. Persze ettől még ugyan akkora szemétségek maradnak.
2015. jan. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ugyan, ez a tipikus van sapka rajta vagy nincs de keresünk rá okot hogy bántjuk esete. Beszélhet okosan meg hibátlanul ,akkor is be fognak szólni.
2015. jan. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én egy grimasszal el tudom érni, hogy a piszkálóm megveregesse a hátam és bocsánatot kérjen, ha a nap végére is.
2015. jan. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mert engem például unalomból piszkálnak, nem haragból. Kihasználják a fizikai gyengeségem és viccet csinálnak belőlem. A második esetben még többet kell tenni.
2015. jan. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!