Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rengeteg önbizalomhiányos nő...

Rengeteg önbizalomhiányos nő van, ha vki segíteni akar nektek ebben miért utasítjátok el?

Figyelt kérdés
2015. jan. 27. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogyan akarsz segíteni. :)
2015. jan. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szeretik sajnáltatni magukat
2015. jan. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igaz, számít, hogy mivel akarsz segíteni. Ez tipikusan olyan probléma, amit magaddal kell elintézned.
2015. jan. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért akarsz segíteni? Mi közöd hozzá? Ez minden nő magánügye!
2015. jan. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Komolyan mondom vicc!Még le vagyok támadva,és nem ostobák a nők???
2015. jan. 27. 21:03
 6/8 anonim ***** válasza:
De milyen módszerrel akarsz nekik segíteni? És miért csak nőknek?
2015. jan. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na jó, engem már lehülyéztél privátban, szóval sokat nem veszíthetek.


Sem a férfiak, sem a nők nem szeretik, ha egy vadidegen az ő lelki sebeiken akar csámcsogni. Ilyen egyszerű. Vannak dolgok, amiket a legjobb barátomnak, a szüleimnek de még a pszichológusomnak sem vagyok képes elmondani, és majd pont veled megbeszélem, mert te épp "segíteni akarsz"?


Ha egy névtelen idegen rám ír, és lerohan, hogy hány éves vagyok és miért van önbizalomhiányom, az nem kedves, hanem tolakodó és ijesztő.

Ez a te segítségi ajánlatod? Itt, ezen az oldalon?

Ezt képtelen vagy felmérni, és a nők a hülyék?


Komolyan én kérek mindjárt elnézést.

2015. jan. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A 7-es válaszoló tökéletesen megfogalmazta a választ a kérdésedre!


Engem is kerestek már meg itt ezzel (lehet, pont te), de én csak nevettem rajta. Az önbizalomhiány egy olyan probléma, amit legfőképp magadban tudsz lerendezni. Mint minden más lelki eredetű problémában, ebben is segíthet pszichológus, a család vagy egy jó barát, de alapvetően magadnak kell meggyógyítanod magad.

Ennek fényében komolyan gondolod, hogy majd pont te, egy anonim oldalon pár üzenettel mindent megoldasz? Süt az ilyen üzenetekből, hogy a küldő imád okoskodni, és azt hiszi, majd ő lesz az Atya Úristen, aki megoldja más gondjait és majd utána lehet őt isteníteni meg hálálkodni neki. Ez nem csak ijesztő, de visszataszító is. Már elnézést, de ez az igazság.


Ha mindenképp anonim segítséget szeretne az illető, hidd el nekem, nem itt fog keresgélni.

2015. jan. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!