Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lehetnék nem ennyire...

Mitől lehetnék nem ennyire szétszórt?

Figyelt kérdés

Sokszor besokallok magamtól, folyton elfelejtek olyan dolgokat, ami nekem lesz káros, és egyszerűen utólag hiába nézek szembe vele, akkor már késő.


Nem egyszer a szerencsén múlott, hogy egy elég drága holmimat leadták, és megtaláltam, nemcsak kisebb tárgy, de pl laptopot, bankkártyát is. Ha menetrendet nézek, mindig elfelejtem, ha hétvége van. Ha listám van a programokról és követem az azelőtti napig, az adott napon hajlamos vagyok elfelejteni (csekkolni is, max késve). Ha fizetek, sokszor a visszajárót tenném el, ha nem szólnának, oda se adnám a pénzt. Meg ilyenek..

Nem a nemtörődömséggel van probléma! Nagyon is zavar, szóval kéne valami, ami normalizálja az agyat és segít időben figyelmesnek lenni.


Tudtok esetleg valamit erre a problémára, amit én nem?



2015. jan. 27. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:

"Semmelweis Egyetem Pszichiátriai és Pszichoterápiás Klinika


Felnőtt ADHD Ambulancia


Elérhetőség:


email: adhd@med.semmelweis-univ.hu


tel: 20-825-0185


VIII. Balassa u 6.


Mindenképp előzetes bejelentkezés szükséges!


A kivizsgálás és gondozás TB finanszírozott.


A kivizsgálás szigorú protokoll szerint zajlik (3-5 alkalom), interjúk, önkitöltő kérdőív, neuropszichológiai tesztek alkalmazásával."

2015. jan. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ennyire komoly lenne? :D Mire jutok vele, kimutatják, hogy valami zavarom van, mert kiskoromban belém sulykoltak valamit? Azt hittem, hogy kialvatlanság, rögtönzés agytorna, vagy sok monitorfény -> érzékelés tompulás, mozgás-sport hiány, vagy tudom is én mi, de valami hétköznapiról lehet szó.
2015. jan. 27. 19:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Tényleg ennyire komoly. Jelentkezz rá.
2017. szept. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!