Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz ember vagyok. Valakinek...

Rossz ember vagyok. Valakinek van ötlete, hogy hogyan változtassak ezen?

Figyelt kérdés

Nagyon kínos erről beszélni... Szóval. 16 éves vagyok és fiú. Manipulálok embereket(inkább a barátaimat) és tudatosan, zsigerből hazudom nekik általában olyan dolgokról mintpéldául hogy sokkal több tapasztalatom van bizonyos helyzetekben, és ezzel magam alá akarom őket taszítani.. Sokszor rombolom is őket, éreztetem hogy felettük vagyok, de nem agresszívan, sőt. Persze ennek e fölérendeltségnek semmi alapja. Sokszor állítom be magam áldozatnak.

Tisztában vagyok azzal, hogy ez így nem mehet tovább. Szeretem őket. Komolyan. Próbáltam ezekről leszokni, és öszinte lenni velük, de nem megy. Akaratomon kívül teremtek olyan szituációkat őket manipulálva amikben magamat erősítem, és egyben kiváltom belőlük az együtt érzést. Talán szeretet hiány... Kell a megerősítés azthiszem...

Nagyon a bizalmukban vagyok, viszont ők szinte semmit sem tudnak arról, hogy igazából ki is vagyok.

Nagyon nagyon szeretném megváltoztatni a személyiségem. Meg magamat... Szerintetek sikerülne? Ha igen, hogyan? Tényleg szeretném ezt, mert fontosak nekem a barátaim...



2015. jan. 27. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel csak az önbizalmadat növeled a saját részedre, de lehet el sem hiszik, csak ugy tesznek és megbeszélik a hátad mögött.
2015. jan. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kezdd azzal hogy ezt elmondod nekik.
2015. jan. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Mi van, elhatároztad, hogy egy egész topik össz. látogatóságát fogod manipulálni? Hoppsz, nálam már nem jött be!
2015. jan. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

15 éves vagyok és lány, én is nagyon sokszor hazudtam már ilyenekről a "barátaimnak", mindig leoltom őket, de engem egyszerűen idegesít, ha sajnálnak vagy együttéreznek velem, ők mégis sokszor úgy érzik, hogy csak sajnáltatni akarom magam. A szeretethiány szerintem egyértelmű, viszont megváltozni nem hiszem, hogy sikerül majd. Ha sokkal sokkal kitartóbb vagy, mint én, akkor talán. Én több mint két éven keresztül próbálkoztam, szerencsés vagyok, hogy van olyan barátom, aki tudja, hogy próbálkozom és, hogy miért vagyok ilyen :)


(egyébként a szociopaták szokták azt csinálni, hogy elnyerik az emberek bizalmát, aztán manipulálják őket :D)

2015. jan. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Minden ember a kapcsolatai során követ el ugym hibákat, ha megtanulja a hibákat ki küszöbölni akkor meg oldódik a gondjai is. Normál értékű kapcsolatokban nem okozunk sérelmeket a barátainknak, sem pedig a családtagoknak.

A jövőre is kell gondolni, ki tudja később lehet egy megbántottunk lesz a barátunk. Későbbre is kell gondolni.

2015. jan. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Minden ember jó -csupán néha letérünk a helyes útról.

Ha templomba eljársz, és meghallod az igét rengetege segíthet megváltozni.

Gondold át mielőtt cselekszel és kérdezd meg magadban "Emiatt a tett miatt pár perc múlva büszke leszek magamra?"

2015. szept. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ki fogod nõni, mert eleve felismerted a hibáidat.
2015. szept. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!