Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk/lányok! Mit gondolnátok...

Fiúk/lányok! Mit gondolnátok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés
Ha pl. egy 16 éves lány teljesen úgy öltözik mint a sablon. Kivéve a magamutogató cuccokat cicanaci stb. De egyénblént átlag sminkbe mindenben. Ès amikor "megismertitek" akkor is csaj egy átlagos lány.De amikor mondjuk elmentek hozzá a házukba és rájöttök, hogy erősen hajlik a rock felé, imád játszani(gépen persze) teljesen más mint hittétek, van egy kifejezett stílusa. Mit szólnátok hozzá? (ha mondjuk kb. 1 éve ismeritek)

2015. jan. 31. 12:23
 1/10 anonim válasza:
Én elfogandám
2015. jan. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertem, miert kellene "masnak" kineznie a csajnak. "Sablonos, altalgos" oltozkodessel, kinezessel semmi baj. Hogy mi a hobbija, mit szeret, az a maganugye. Kerdes, hogy te nem banod e. Ha te ezt elfogadod, akkor semmi baj.
2015. jan. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért, a rock és a pc játék nem átlagos?


Nem fundamentalista sátánizmusról, meg majom agyvelő evésről beszélünk...

2015. jan. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Mert erősen hajlani a rock felé nem sablonos? Mert gépezni nem sablonos? Mindenképpen az. Nem szeretem a sablonos embereket. Le lehet pontozni, de unom őket.
2015. jan. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én is ilyen lány vagyok és nem értem hogy emiatt miért lenne valaki más,vagy furcsa.mindenki olyan amilyen és kész!attól hogy rockot hallgat és szeret gépen játszani ugyanolyan ember mint te vagy bárki más.és ha 1 éve ismered? örülj hogy megmutatta neked ezt az oldalát is.ez azt jelenti szerintem hogy megbízik benned annyira hogy megmutassa.és szerintem ennek csak örülni lehet. :D
2015. jan. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na de utolso, megmutatta a lany az "oldalat", illetve ami erdekli, ami nem furcsa. Miert kellett volna eltitkolnia?
2015. jan. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tényleg senki nem vágja, hogy a szóban forgó lány a kérdező?! :O

Hova tettétek a szemetek?!

2015. jan. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy nem sablonos. A rock is egy sablon kategória meg pl. a legújabb divatnak élő csajok is. És nincs is ezzel gond szerintem se. Csak teljesen másnak hittem és meglepődtem :D És azért nem sok lány "igazi kocka" úgymond. Szóval nem az a bajom, hogy rockos vagy játszik. Hanem, hogy teljesen másnak hittem. Úgy érzem ezek után nem ismerem és ez elszomorít.
2015. jan. 31. 13:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmi gond. Ismerd meg újra. Muttatasd meg vele miket szeret.
2015. jan. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem minden ember egyedi, csak épp szinte mindenki betanult szerepet játszik, nem szándékosan.
2015. jan. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!