Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15-22 évesek. Ezek alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-22 évesek. Ezek alapján mit gondolnátok, mi lenne a véleményetek, erről a lányról? 14,5/L

Figyelt kérdés

14,5 éves vagyok, sosem volt még barátom: hiszem hogy létezik az igaz szerelem. Azt szeretném hogy az első fiúm mindenben az első legyen, az ő kezét fogjam meg először , vele csókolózzak, szeretkezek elsőként. Eddig még nem volt olyan srác akiben meg lett volna az a bizonyos plusz .

Tudom magamról hogy elég nehezen bízok meg bárkiben is. Picit magamnak való vagyok. Bár nyitott mindenre ha olyan emberrel vagyok akiben megbízok. 152 cm magas vagyok 40 kiló, picikét túl izmosnak találom a combom. Zavar magamon hogy kilátszik a bordám,gerincem,kulcs csontom,mellkasomnál a csont. Anyukám és a barátnőim szerint szép vagyok és csinos( nyílván ők elfogultak) kerek fenekem van, van cicim is, vastag combjaim vannak.

Festet vörös hajam van, kék szemeim, szemüveges vagyok azt mondják jól áll( lehet ezt szokták meg) majd kontakt lencsét szeretnék. Öltözködni: Sport cipő, hosszú bő farmer(sötét vagy fekete) meg jó nagy pulcsik. Sminkelni nem sminkelem magam. Tömegben jobbszeretnék elbújni, meg semmisülni.

Tetszik egy srác, állítólag neki is én. Nem szeretném elrontani.


2014. nov. 16. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Aranyos kislány lehetsz. :D 17/f
2014. nov. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Megnyugtatlak hogy nem izmos a combod hanem van rajtad egy kis babaháj+alacsony vagy.
2014. nov. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mutass képet!
2014. nov. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem 2-es egy látnok... babaháj... :DD
2014. nov. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

hát, ha meg akarod szerezni, kicsit jobban kell öltöznöd, a bő farmerek helyett szűkebb, simulósabb farmert vegyél fel

az az elképzelés, hogy az első legyen mindenben az első, az lehetetlen, mert minden fiú, akit megismersz, arról aligha el tudod képzelni rögtön hogy lefeküdj vele, vagy csak hogy megcsókold

2014. nov. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem mutass egy képet és könnyebb lesz, amúgy meg tanulj még, ráérsz pasizni 16 évesen...
2014. nov. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem nem babaháj, inkább izom 12 évnyi balett és 5,5 évnyi szertorna után
2014. nov. 16. 21:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha izmos lennel akkor nem lenne ki a többi csontod es jóval nehezebb lennel.
2014. nov. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem fogod elrontani. Több önbizalom. Vele kivételesen legyél nyitott.
2014. nov. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!