Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Inkább hátrány vagy előny?...

Inkább hátrány vagy előny? Szerintem mindkettő. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Vékony vagyok és képtelen vagyok hízni. 0-24-be eszek. Nem edzek meg semmi, de szálkás vagyis olyan mintha szálkás lenne a hasam, feszes. A mellem szerintem elhagytam valahol, a fenekem nagy azt szeretem is:D Viszont mindenhol olvasok arról, hogy a telt nők alakja a nőies mert van rajtuk mit fogni. Rajtam meg alig. És mindenki csesztet, hogy hol a mellem:D Szeretnék is hízni meg minden, de azt szerintem majd csak szülés után fogok. Anyum is így volt vele.

15/L



2015. jan. 31. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
milyen magas vagy és hány kg?
2015. jan. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Örülj. Nincs rosszabb mint állandóan azon problémázni hogy megegyem ezt a szelet húst még vagy inkább ne...
2015. jan. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
160-65 cm 52 kg. 1 éve úgy néztem ki mint egy anorexiás, mostanra már kicsit elkezdtem hízni, de..
2015. jan. 31. 16:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!Én nyáron leszek 15,súlyunk és magasságunk is egyezik.Csak hát én pont nem nézek ki mint te :D Asszem.mondhatjuk hogy könnyű csontozatom van,mert én nem vagyok kövér,de a teltek közé sorolom magam.Sajnos túl teltnek is érzem magam :P.Mellem viszont van,ahogy helyes kis pocakom is :D

Már egy ideje erőlködöm,tavaly ilyenkor 58 kiló voltam,fél éve meg 51,dehát aza fránya nutella mindig megtalál :(.Sokat tornáztam és vigyáztam mit eszek,mire sikerült formába hoznom magam,sőt még.mindig iparkodok mert kicsit.odébb van a cél.

Ezért gondolom hogy igenis előnyt jelent amit írtál.Két éve még én is megehettem bármit probléma nélkül,nem is értettem a ducibb lányokat.Most meg mit nem adnék érte. :D Szóval ez az én állás foglalálosom.

Ha van feneked.akkor még formás is vagy,ami jó,a feszes has pedig legszebb álmom.A melleid miatt ne aggódj,majd lesznek.

2015. jan. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, ilyen voltam, mint te.

Aztán felnőttem. ( 22 évesen voltam olyan 56 kiló.)

Aztán hormonbeteg lettem. Ne akard tudni, milyen a másik véglet, főleg ha ahhoz vagy szokva, hogy sovány vagy.

Persze most van mellem, fenekem, ez jó, és csini, de... maga a tudat, hogy 15-20 kilóval több vagyok, mint voltam pár éve...

Borzasztó.

Szokj rá a sportra, még most. Később hasznos lesz. :)


Ne aggódj, változol még bőven. :) Szeresd magad, fogadd el magad. :)

2015. jan. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!