Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik olyan ember aki pár...

Létezik olyan ember aki pár centrikus?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok,teljesen jó és elfogadható élettel,mondhatnám,hogy boldog vagyok. Volt anno egy barátnőm,akkor éreztem magam kitűnően(nem teljesen,mert szerintem egy kapcsolatban nem leszel egész,mivel két boldog és teljes ember kell egy jó kapcsolathoz). Egy olyan 3-4 hónapja azon gondolkozom,hogy pár centrikus lennék-e,mivel nem igen járkálok el itthonról,csak koncertekre,de mikor barátnőm volt mindig eljárkáltam.

Szóval létezik ez a fogalom?


2015. jan. 31. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Létezik.
2015. jan. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem párcentrikusnak azt lehet nevezni aki mindent eldobna csak hogy legyen valakije. Az alapján amit leírtál te nem vagy az. Az pedig természetes dolog hogy a felek hatással vannak egymásra, pl. ha egy otthonülő jár egy "hódítsukmegavárost" szemléletű emberrel akkor az otthonülő többet jár el mint előtte.
2015. jan. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!