Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van okom tartani egy ilyen...

Van okom tartani egy ilyen pasitól?

Figyelt kérdés
Az illető a szomszéd üzletben dolgozik és folyton figyel. Tisztában van vele, hogy van párom és barátságnál ne reméljen többet, mégis a nyakamra jár. Van okom tartani tőle, ha kijelentette, hogy "úgyis megszerezlek magamnak, majd meglátod"?
2015. febr. 1. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát én a helyedben a 107-et biztos gyorshívóra tenném!
2015. febr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Halála idegesítene egy ilyen fószer. De nem sokáig. Szólnék a páromnak, akinek csak ujjgyakorlat megoldani a problémát. Te is szólj a párodnak mindenképpen! Plusz még elküldeném a pék fszára. Így a legkorrektebb.
2015. febr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen!
2015. febr. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tegyétek helyre a pároddal. Mindenképp szólj neki és ha van fiútesód, apukád akkor nekik is, és együtt személyesen kijelenteni, hogy ha a közeledbe megy, akkor azonnal értesítik a rendőrséget. Vagy nem. De ez utóbbi esetben sírva fog könyörögni, hogy valaki hívja őket.


Minél előbb lépj, mert az ilyenek nem állnak le.

2015. febr. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Négyessel egyetértek. Ha látja, hogy minél többen állnak mögötted, ez elbizonytalanítja és lekpoik az esetek nagy részében. Lássa, hogy nem csak egyedül vagy a nagyvilágban. Férfi rokonokat és azoknak ismerőseit meg lehet kérni egy szívességre. Pároddal együtt odamennek és kicsit elbeszélgetnek. Semmi erőszak. Mindjárt meghunyászkodik és jön a nem úgy gondoltam, félreértés történt duma. Onnantól rád sem néz és keres magának más madarat. Lényeg, hogy tudja, hogy nem vagy egyedül, van háttered. Szinte biztos hogy hat.
2015. febr. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És nem a százhétre kell alapozni, nem fogak megvédeni semmitől. Mondom, párod és a rokonok kb. 3-4 ember elmagyarázzák neki határozott fellépéssel, erőszak nélkül, hogy nem érdemes zaklatni. Belebújik a saját se.g.g lyukába és rád sem mer nézni. Az ilyenekkel éreztetni kell, hogy túl nagy a falat. Ezt nőként te nem fogod tudni megoldani egyedül, segítséget kell bevonnod. Ha nem olyan durva a helyzet ahogy leírtad, odamehettek a pároddal közösen megbeszélni vele.
2015. febr. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Az ilyenekkel éreztetni kell, hogy túl nagy a falat. Ezt nőként te nem fogod tudni megoldani egyedül, segítséget kell bevonnod."


Ez annyira elkeserítő. Hogy ha nő vagy, akkor a szavad, a véleményed semmit sem ér, ha nemet mondasz, ugyanúgy nyomulnak rád. Mért kell szinte mindig ott lennie egy pasinak, hogy az embert komolyan vegyék? Nem hiszem, hogy csak az erőfölényről van itt szó. Simán csak a nők semmibevételéről.

2015. febr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7: Igen, az. Bosszantó, hogy sok pasi nem érti a nemet, egy másik férfinak kell határozottan rendreutasítani, mert a nő "nem"-ét nem fogadja el.

De ugyanez van a telefonos ügynökökkel, akik biztosítást akarnak rád sózni. Mondom hogy nem, erre: beszélhetnék a férjével? Hát nem b+, én keresem a pénzt, az van amit én mondok - és letettem.

2015. febr. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Barátság?Ne viccelj.Az ilyen ember beteges.Egyszerűen kerüld el.
2015. febr. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!