Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A pisilési inger hirtelen...

A pisilési inger hirtelen megerősödése egyszeri alkalomnál, majd bepisilésbe torkolt nehezen visszatartható vizelet mitől lehet, ha amúgy simán vissza tudja tartani az ember hosszú ideig?

Figyelt kérdés

Ritkán érek úgy haza a suliból, hogy wc-re kell mennem. Ha igen, akkor is kibírom. És volt már olyan is, hogy 2-3 órát vissza bírtam tartani.


De ma sétáltam haza az iskolatársammal és út felénél nagyon kellett és olyan ingerek jöttek rám, hogy azt hittem, egyiknél ott helyben összepisilem magam.

Ráadásul már elkezdtem fura pózokban járni és meg is jegyezte, hogy pisilni kell nekem, pedig sosem tartom vissza feltűnően, ez a másik.


A lakásig valahogy elvonszoltam magam, és ahogy bevágtam magam mögött a lakásajtót eresztettem is el magam, mert tudtam, a wc-ig már nem bírom ki...


Ez nmitől lehet és szerintetek elő fog velem fordulni újra? Attól félek, mi van, ha legközelebb nyilvános helyen pisilek be? Milyen dolgokra kéne odafigyelnem, mik válthatják ezt ki?



2014. okt. 7. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez mióta tart? Fiú vagy lány vagy?Mert ha csak pár napja, hete tart, akkor valszeg felfáztál. Nincs más tüneted? Hasfájás pl? Van a vizeletnek megszokottól eltérő szaga, színe?
2014. okt. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
okozhatja húgyúti kövesség, felfázás, doki megmondja ultrahang kimutatja, lehet h. elég csak vmi gyógyteát inni és kész de lehet bármi más is
2014. okt. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem csípett, nem fájt, nem volt fura szaga és csak ma volt, de nagyon fura volt, sosincs olyan, hogy ilyen rövid idő alatt ennyire visszatarthatatlannak érzem a pisit, ma pedig ez volt, pedig a suliban aznap még egy tanórát is kibírtam rendesen és eljutottam a WC-re és nem a bepisilés határán.


Attól félek, hogy mi van, ha ez esetleg újra megismétlődik és akkor nem lesz ekkora szerencsém és pont haza jön velem egy jóbarát vagy társaságban vagyok és közönség előtt megy be?

2014. okt. 7. 20:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Előfordult azóta?

Amúgy velem volt már olyan, hogy nyilvánosan bepisiltem, mert nem bírtam tovább. Szerencsére hosszú kabát volt rajtam és sötét volt, utcán, úgyhogy remélem annyira nem voltam feltűnő. Nekem egyszerűen gyengébb a záróizmom az átlagnál és ha nagyon kell, nem mindig tudom visszatartani.

Ha veled is ez van, csak egy dolgot tehetsz: menj el akkor is wc-re ha csak kicsit kell, vagy akkor is ha már rég voltál és tudod hogy egy darabig nem lesz alkalmad elmenni, de még nem kell!

2014. okt. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!