Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valyon bele fogok szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Madrid0606 kérdése:

Valyon bele fogok szeretni valaha?

Figyelt kérdés
Sziasztok!21 éves csaj vagyok.A barátom 24.11 hónapja ismerjük egymást.3 hónapja együtt vagyunk .Akkor jöttünk össze mikor az exem nagyon csúnyán elbánt Velem és azt se merte elmondani hogy vége.Nagyon kész lettem.2napra rá öszejöttem a mostani párommal.Ő az az ember aki mindent megtenne értem.2 hónap egész jól alakult viszont 1 hónapja rájöttem hogy nem szeretem akár mennyire is próbálom.Már kezdem rosszul érezni magamat a kapcsolatban.Sajnos nem az a tökös srác volt eddig aki annyira megfogna.Sokat féltékenykedett,bebeszélte magának a hülyeségeket és azt hajtotta.Folyton a nyakamon lógott.Tudomhogy csak kimutatta hogy szeret de engem már egyre jobban zavart.Sajnos még mindíg érzek valamit az exem iránt és nem zártam le a dolgokat magamban.Arra jutottam hogy szakítani szeretnék.Mindenki azt mondja ha 3 hónap alatt nem szerettem bele akkor nem is fogok! :/ Most megígérte nekem hogy vagányabb lesz.Szórakozni eljárunk és lesz önbizalma.Sok esélyt nem látok rá hogy valami is változni fog de szerintetek megpróbáljuk még utoljára hátha beleszeretek a vagányabb énébe?
2014. nov. 8. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
VAJON!
2014. nov. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Költőnő? ***** válasza:
77%

1. borzasztó a helyesírásod.

2. ha vki nem vagány, akkor nem vagány. Ennyi. Szerepet ráerőltetni vkire, v h ő magára erőszakolja, az meg felesleges. Minden lesz, csak vonzó nem.

2014. nov. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

Nézd ha nem az eseted nem is lesz soha azért nem szeretted meg őt mert nem fogott meg benne semmi ami neked bejön és inponál.

Most te érted meg akarja játszani magát hogy hátha mert beléd örült annyira rögeszmésen szeret téged de a megjátszás és az akik vagyunk két külön dolog tanulj meg valamit emberek nem változnak soha!


33/F

2014. nov. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2 napja nem aludtam!Bocsi a helyesírás miadt! :/
2014. nov. 8. 15:14
 5/6 A kérdező kommentje:
Régebben másabb volt.Sokat nevettünk ketten.Vagányabb volt.De mióta összejöttünk más lett.Sajnos volt egy epressziós időszakom és emiatt folyton körbeugrált nehogy valami komolyabb bajom legyen.
2014. nov. 8. 15:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem szerettél bele,ezután sem fogsz.Szóval ennek így semmi értelme nincs.Másrészt te még a múltban élsz,és amíg nem bírsz túllépni az exeden,addig mindenkiben őt fogod keresni.Sajnos én is így vagyok vele,mióta nincs köztünk semmi azzal,akibe szerelmes vagyok,azóta nem tudok lapozni,és nem kell más!Adj időt magadnak.
2014. nov. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!