Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalatlan anyuka vok,...

Ben Joyce kérdése:

Tapasztalatlan anyuka vok, első gyerekem. Sírt rám, és nem tudom, h fog még valaha is szeretni, vagy most mi van?

Figyelt kérdés
Egynapos volt (most egyhetes), és felvettem, a hónajánál fogva magam fölé tartottam, ő pedig akkor teljesen nyugott volt. Ahogy felemelte és belenéztem a szemébe boldogan, elsírta magát, és sírt pár percig, de óráknak tűnt, annyira sajnáltam és nem értettem, mit rondhattam el. Nagyon mélyen sértette a szívemet, szomorú vagyok. A férjemtől is kérdeztem, de azt mondta, h ez szerinte is fura nagyon. Szerintetek? Fog valaha is szeretni engem?

2014. aug. 15. 01:46
1 2
 1/19 anonim válasza:
75%
Azért sírt, mert örült neked. Hogy felemelted. A babák ilyenek néha.
2014. aug. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Miért nem írtad oda, hogy Unatkozó 13/F
2014. aug. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
93%

Ben Joyce Menj aludni! [-.-]

1. Ben Joyce női felhasználónév?!

2. 1 anya van annyira értelmws hogy agy is van.. Nem csak "vok".. Tudod.. vAGYok..

Az tizenéves írásod és az idióta kérdésed elárult...

Vicc.. Ha komoly is lenne.. Hogy lehetnél anya ha azt gondolod hogy 1 1napos gyerek örökre utálni fog 1 sírás miatt?! |o_O|

De ugye csak 1 unatkozó gyerek vagy.. (1 anya nem is ide írt volna.. Van 1 másik kategória, a kisbabákra vonatkozóan..)

2014. aug. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
61%
Persze hogy fog. A legnagyobb erényed a türelem, meg hogy figyeld, próbáld meg kitalálni, mi kell neki.
2014. aug. 15. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
59%

Honnan tudjátok, hogy nem tizenéves az anyuka? Manapság nagy divat.


Egyébként meg a babák mindig bőgnek.

2014. aug. 15. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%
Csak en nem ertem mit ir? Total semmi ertelme sincs!
2014. aug. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
talán megijed h az 1 napos gyereked magad felé emeled!!! 1 naposnak az kell h magadhoz öled nem azt h a levegőbe tartsd a hónaljánál fogva!!
2014. aug. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
1 napos gyereket minek emeltél a levegőbe??? Nekem is értelmetlen amit írsz ne haragudj...
2014. aug. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%

Mert egy naposan még egy szobanövény intellektuális szintjén van, az érzékszerveit nem tudja még használni. Beérkezik az inger, az agya pedig nem tudja, hogy mit kezdjen vele. Mosolyogni se tudnak 4-8 hetes korig. Ez egy tanulási folyamat.

Bármennyire is szeretik sziruposan tálalni, az anyját nem ismeri fel egy friss újszülött, sőt, semmit nem ismer fel. Ugyanis a felismerés is tanulási folyamat eredménye.


3 hónapos a lányom, most már mosolyog, keresi a szemkontaktust, gőgicsél. De még mindig nem látom, hogy az ismerős/ismeretlen embereket megkülönböztetné. Aki kedvesen közelít, arra vidáman reagál. Akár én, akár egy idegen. 1-2 hónap múlva várható, hogy minket, a szüleit jobban fog értékelni, mint a ritkábban vagy soha nem látott embereket.


Még a gyerekorvosra is mosolyog, akitől oltást kapott. Ugyanis nem emlékszik rá, hosszútávú memória még nem igazán működik ennyi idősen, max pár napra visszamenőleg.

2014. aug. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
A kórházban neked az jutott eszedbe első gyerekes anyukaként, higy magad fölé emelj egy tehetetlen babát??
2014. aug. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!