Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnék karizmatikusab...

Broadwaygirl kérdése:

Hogyan lehetnék karizmatikusabb, mi miatt nem vagyok az?

Figyelt kérdés

Ha objektíven jellemezném magam, azt mondanám, hogy normál testalkatom van (kicsit talán vékonyabb vagyok), az arcommal nincs semmi gond (még szépnek is tartanak), elegánsan öltözködöm, és az összképpel sincsen semmi gond.

A horoszkópom oroszlán, de ezzel tökéletesen le is írtam magamat: odáig vagyok az elegáns, és a szép dolgokért, a fényűzésért. Ha szükségszerű nagyra nyitom a számat, és megvédem magamat. Az önbizalmammal sincs probléma (csak néha, ha bal lábbal kelek fel). Ha az osztályfőnöki órákon problémák voltak, mindig benne voltam a problémamegoldásban is, és az is előfordult, hogy -a tíz emberből aki benne volt a társalgásban- nekem teljesen más meggyőződésem volt, és akkor is nyugodtan közöltem, sőt még vitáztunk, eszmecserét is folytattunk róla. (Persze, aztán mindig mindenkinek megfelelő megoldás született.) Szóval nem jellemző, hogy félek a társaságtól.

Mégis néha lúzernek érzem magam, pl kevesebb témához tudok hozzászólni, vagy ha poénkodnak, én nem tudok ugyanúgy egy poénos megjegyzéssel reagálni. Ha pedig csak viccesen, poénból "beszólnak" arra sem tudok mit mondani.

És a jó tulajdonságaim alapján karizmatikusnak kellene lennem, de mégsem vagyok az.. Miben kellene változnom?

18/L



2015. febr. 2. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Most biztos utálni fogsz, de a nőknek jellemzően nincsen humora. Ehhez logika kell, ami a férfiaknak több jutott :D


A karizmatikussággal sem fogsz sok férfi szível elhódítani, legyél inkább bályos/szerény, az ilyen nő ritka kincs!


És nem utolsó sorban tedd majd magad túl az anyagiasságon, mert vannak ennél sokkal fontosabb dolgok is az életben.


Good luck:

F/27

2015. febr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem máris karrierista vagy, pedig még csak nem is dolgozol. Mindig azt akarod, hogy te nyerj, neked legyen igazad. Nagyon komoly vagy (18 évesen fura elegáns ruhákat hordani hétköznapokon), ezért nincs humorod.

A horoszkópot meg most nem keverem bele, mert csak elterelődne a beszélgetés ebbe az irányba..

2015. febr. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Karizmatikust írt, nem karrieristát.

Fényűzés inkább sznobságra utal mint komolyságra vagy jó ízlésre.

No offense, de ezért írtam, hogy jobb lenne ha emiatt magába nézne.

2015. febr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
A karizmatikussághoz egy olyan társaság szükséges, aki elfogadja az értékrended. Ha te például tökéletes is lennél, de a társaság a hülyeséget preferálja, sosem lehetnél karizmatikus ott.
2015. febr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! :)

#1 Igazad lehet, de biztos vannak vicces lányok is.

#2 Azért annyira nagyon komoly nem vagyok :)

#3 Hadd pontosítsak kicsit, a fényűzést nem úgy értem, hogy kacsalábon forgó palotában élek, vagy valaha is abban akarnék, vagy hogy sznob lennék. Csak tetszenek az olyan dolgok. (De tetszenek a zsiráfok is, mégsem kellene otthonra. :))

#4 Jó tipp, de szerintem jó társaságban vagyok. :)

2015. febr. 2. 22:55
 6/6 anonim ***** válasza:
A karizmához egyéniség kell,semmi mãs.
2015. febr. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!