Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt Odaát ( Supernatura...

Vannak itt Odaát ( Supernatural) rajongók?

Figyelt kérdés
2015. febr. 3. 15:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia! Rajongónak nem mondanám magam, de mostanában kedztem el nézni megint(régen néztem az első két évadot,amikor adták a tv-ben). Jelenleg az 5. évadnál tartok :)
2015. febr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem rajongók, de nézem :D
2015. febr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%

Az utolsó évadba már nem kezdtem bele...az volt az utolsó rész (évadzáró)amit láttam amikor Dean démonná változott.

Az első 4 évad jó volt..utána még volt néha jobb rész, de összességében gyengült a sorozat...Folyton meghal az egyik a másik kiborul feltámasztja hazudnak egymásnak megint meghal a másik hiszti feltámasztás és kezdődik előröl

Inkább nézem a Grimmet

2015. febr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kösz a spoilert :D
2015. febr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Bocs mindenkitől, hogy elszóltam magam a történettel kapcsolatban
2015. febr. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Asszem az 5. évad végéig voltam kifejezetten "rajongó".



SPOILER!!!

Ha jól emlékszem, annak az évadnak a végén volt Lucifer meg Sam ketrecbe zárása... Na, ott le kellett volna zárni a történetet véleményem szerint.

De már kezd unalmas lenni, hogy minden évadba bele kell tenni egy vámpíros, egy pogány istenes, egy olyan-szörny-amivel-még-nem-találkoztunk-os, egy vérfarkasos, stb, stb részt. Tudjátok, a töltelékrészeket, amik csak arra jók, hogy húzzák vele az időt.

SPOILER VÉGE!!!



Az 5 évad vége óta már csak azért nézem, mert kíváncsi vagyok, mit hoznak még ki belőle, de a rajongásom eléggé alábbhagyott. :(

2015. febr. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az első 4 évad még tetszett, pláne z első az nagyon erős lett, de aztán nagyon gyenge lett, de persze végignéztem.
2015. febr. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem rajongok, de szeretem.

Az első 3 éved nagyon jó volt, a 4.-től kezdett süllyedni a színvonal, az 5. volt a mélypont, akkor már csak megszokásból néztem, de a 6. felétől újra összekapták magukat.

2015. febr. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 opened paradise ***** válasza:
Nézem,de az utolsó 1-2 rész még kimaradt.
2015. febr. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én szeretem
2015. febr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!