Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Supernatural végig ilyen...

Supernatural végig ilyen lapos lesz? 5. évadnál vagyok és nem érzem azt a hangulatot amit az elején

Figyelt kérdés
nagyon rámentek az istan/angyal/démon témára és nekem hiányoznak ezek a szellemek törnyek vagy pl olyanok amikor a kisfiú volt a tóba.Vagy mostmár ezlesz végig?ez az apokalitus démon ölés Lucifer stb

2015. jan. 24. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:

néha visszatér majd pár részre, kb. 5 egy évadban, többi démon-angyal többnyire, de azért tartalmax majd csavarokat néha

am még ez az évad húzós, 6-7 évad sokkal inkább szörnyes, és onnan jön, amit írtam

2015. jan. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ne viccelj ember ! A4-5. Évadnak van a legjobb sztorya . A 6-7 lessz a leguncsibb a 8. Meg tök eröltetett a 9. Évad a 3. Szintjén van a 10 meg megint jónak igérkezik . Az 5. Évadzárója a legjobb ;)
2015. jan. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a 8-9 elég lapos, de ha a szörnyes részeket szereti a 6-7 lesz a jó, nekem bejöttek
2015. jan. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
értem köszi a válaszokat.Gondolom akkor a szellem téma már nagyon nem fog visszajönni :\
2015. jan. 25. 12:07
 5/6 anonim ***** válasza:
szellem nem, de a hatodik évad elég szörnyes, hetedik pedig egy kissé jobban mint a többi
2015. jan. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Részemről az 5. a kedvenc évad - Lucifert imádom - Gabrielt is :D Én már a 10. évadnál járok, és az 5. évad 8. és 19. részéről nem tudok leszokni :D
2015. márc. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!